Свеж
Завеси Дозвола Печатени Туш Завеса Полиестер Водоотпорен И Мувла-Доказ Бања Водоотпорен И Мувла-Доказ Партиција Завеса 150X

Завеси Дозвола Печатени Туш Завеса Полиестер Водоотпорен И Мувла-Доказ Бања Водоотпорен И Мувла-Доказ Партиција Завеса 150X

Присуството: Во магацинот
DEN 203.68

Печатена Завеса За Туширање Полиестер Водоотпорна И водоотпорна Бања отпорна на Мувла И Преградна Завеса отпорна НА Мувла 150х180см Карактеристики : Избегнувајте прскање на водата Од штандот За туширање Погодно За Чистење ,ладно перење/ миење раце во Машина има 12 дупки на кои се закачуваат прстени Изработени од дупки Од Полиестерска Ткаенина За лесно закачување И отстранување Големина : 150х180цмпакетот Вклучува : 1х Бања Туш Завеса Висококвалитетен И Издржлив : лесен и абсорбента На Вода Држи До Сите Видови Неред. Тоа нема да попуштат или компресира со текот на времето. Може да се користи долго време. Машинско перење и сушење на ниско ниво; за најдобри резултати, измијте го одделно првиот пат за да ја намалите влакната. Лесен; брзо апсорбира; ви дава пријатно чувство; атрактивна боја. Идеални За Сите Прилики : Овие крпи се совршени за сите прилики, од плажа и базен до вашата бања или бања за гости; исто така одлично за патување и направете го најдобриот пешкир за плажа за патувања. ●ДОЖИВОТНА ПОДДРШКА : ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. Отворено; Брзо Сува; Микрофибер; Удобно; Мека; Кожа; Симпатична Смешна; завеса за туширање; пешкир за плажа; фрли перници; фрли навлаки за перници; дома; организација на кујна; организација и складирање; ранец за патување; кујнски декор за шалтер; додатоци за автомобили; декор за спална соба; кујнски гаџети;.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Украсете ја Вашата Бања со Нашите Шик Различни Завеси За Туширање Со Дизајн Материјал : Изработен од вис

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Квалитет и издржливост на ткаенината : оваа завеса за туширање е направена од висококвалитетна памучна

Животот започнува со промени.    Можеби не знаете дека и вашата бања може да биде толку извонредна. ...

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

Машина за перење.Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Напра�

Поставете ја сцената Општеството6 завесата за туширање е изработена од 100% ткаен полиестер и ја прави со�

Со својата модерна и напредна ТЕХНОЛОГИЈА ЗА 3Д печатење СО ВИСОКА дефиниција, овој сет е дизајниран да �

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �

Бренд : FABOTDOur цел : "Нека секое семејство имаат висок квалитет, единствен оригинален дизајн производи за �

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

Божиќна Декорација Туш Завеса Божиќна Серија Смешни Луди Завеси За Туширање Карактеристики : УКРАСЕТЕ �

Scroll