Свеж
Нерѓосувачки Челик Црево Стеги Опрема Погон Црево Стегач Гориво Линија Клипови За Водовод

Нерѓосувачки Челик Црево Стеги Опрема Погон Црево Стегач Гориво Линија Клипови За Водовод

Присуството: Во магацинот
DEN 511.20

10 парчиња Стеги за Црево од Нерѓосувачки Челик 44-64мм Погон На Менувачот Стегач За Гориво Клипови За Водовод Спецификација : Тип На Ставка : Стеги За Црева Материјал : Боја На Производот Од Нерѓосувачки Челик : Како Што Е Прикажано На Сликите Тежина на Производот : Прибл. 170g / 19.1 ozporment : Погоден за црева со дијаметар од 44-64mm / 1.7-2.5 Во Пакет Листа : 10 x Црево Стеги СИГУРЕН нерѓосувачки ЧЕЛИК : Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, стегачот на цревото е отпорен на ' рѓа, водоотпорен и отпорен на масло. Рециклирање И ЕДНОКРАТНО КОРИСТЕЊЕ : поради материјалот од нерѓосувачки челик, овие стеги за црева исто така може да се рециклираат и повторно да се користат, така што тие можат да се користат некое време. МЕХАНИЗАМ НА МЕНУВАЧОТ : стегачот на цревото е дизајниран со механизам на менувачот, а дијаметарот на стегачот може да се прилагоди за прецизно да се примени притисокот на запечатување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ХАЦ3А Алуминиумска Легура Стегач Со Прав Агол е алатка за фиксирање и поврзување на проекти, може да ги н

Спецификација : дијаметар опсег : 1 / 2"3 / 4", 1320 Ммматеријал : Нерѓосувачки челик Функција : Мазна внатре и н�

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет*Лесна инсталација, многу време и трошоци за инсталација

Заклучување Лим Стеги, Заклучување Лим Стегач, Макс Отворање 1 / 2 инчи, Длабочина на Грлото 1 3 / 4 инчи, Сил�

Highcraft гордо ви претставува широк спектар на закачалки за цевки, потпори и сродни додатоци за да ви помог�

Карактеристики На Производот 1 / 2", Нерѓосувачки Челик, Жица Кабел Стегач, Наменета За Формирање На Око И�

Карактеристика : сосема нов и висококвалитетенИзработен од висококвалитетни материјали, издржливимин

Стегите на оетикер Од Сиера се составени од квалитетни материјали за оптимални перформанси и сигурност

PEXстегите, исто така, обично се нарекуваат „Pex Cinch Sticks“ и се претходно формирани ленти од не'рѓосувачки ч

Карактеристики : * Сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив* 19102мм

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Висока цврстина, добра јачина, издржлива.Изработен од су

Метални прицврстувачи на кабелот за лента за мирување завршуваат конектор за монистра на клип мониста 5

Карактеристики96 столпчиња Од Серијата Платина со навртки (видете подолу за големина на должина)96 Среб�

Глава За заварување на автомобил, Алатка За Стегање За Заземјување Отпорна На ' рѓосување Силна За Попра

Нова Морска Одделение Перница стегач анкор 403502 1 / 2 " ПРОЕКТ : Температура вода мазут и киселина отпорни...

Затегнување на шипката од 15мм железнички шипки, цврста легура на алуминиумска легура 15мм стегач лесна и

Висококвалитетна нерѓосувачка клешта со Тзавртка и навртка за самозаклучување Опсег на стегање : 7078мм �

Опис Оваа стегач за прицврстување на дрво е изработена од врвен јаглероден челик кој е силен и практиче�

Прицврстувачот за поправка на цевките е совршено решение за поправка на сите дупки, пункции или разделу

Комплет за стегање, Автомобилска Апликација, Материјален Челик, За Употреба Со Црева # 6 Големина A / C, 52 HG2

20 Парче, 1 / 2" Стегач За Штипкање, Супериорна Јачина, 100% Нерѓосувачки Челик, Нерѓосувачки Челик Од 300 Серии

Карактеристика : сосема нов и висококвалитетенИзработен од висококвалитетни материјали, издржливимин

Користете за да инсталирате дополнителни парс на кој било од нашите штандови за осветлување...

Овие оригинални стеги на цревото за уво на оригиналната опрема се достапни во стегачот од типот Stepless, ка

Крило Пост Стегач Страна На ВозачотСтегач На Алуминиум Allstar Aero Крило Мислења 11 / 2 ВО OD ЦевкаСекоја (Ко�

Scroll