Свеж
Збунет 3д Загатка Апатосаурус Диносаурус Дрво Занает Конструкција Модел Комплет, Забава Уникатна И Едукативна Самодоверба Дрвена Играчка Соберете Недовршена Изр?

Збунет 3д Загатка Апатосаурус Диносаурус Дрво Занает Конструкција Модел Комплет, Забава Уникатна И Едукативна Самодоверба Дрвена

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

3Д дрвената сложувалка Апатосаурус Е предизвикувачка и креативна играчка изработена од високо квалитетно природно дрво од 3 мм и доаѓа во пакет завиткан во смалување со вклучени упатства и шкурка. Овој убав диносаурус е дел од нашата предисториска колекција, само совпаѓајте ги броевите заедно 1 со 1, 2 со 2 и така натаму. По склопувањето можете да сликате, играте, прикажувате или расклопувате и повторно да уживате во предизвикот за градење. Нашата 3д колекција загатки е одлична едукативна алатка и поминува време за вас и вашето семејство. Погоден за сите возрасти едноставно излезете ги парчињата и одете. Започнете ја вашата колекција денес. Овој внимателно изработен производ ви го носи Збунет Ад. АПАТОСАУРУСОТ ДОАЃА СО УНИКАТЕН ДИЗАЈН ШТО ќе ГО САКАТЕ - бидете горди да го споделите вашиот склопен модел На Апатосаурус на кој било дисплеј што ви се допаѓа и да ја покажете љубовта кон диносаурусите со вашите пријатели и роднини. Дозволете му на вашето дете да знае дека сте горди на неговите достигнувања! Идеален за деца и возрасни со страст за научни фосили и палеонтологија! ОВАА инструктивна 3Д дрвена загатка Апатосаурус ќе им помогне да научат повеќе за овие фантастични и интересни праисториски суштества на забавен начин!. ЗАГАТКАТА АПАТОСАУРУС DIY 3 D Е ЗА СЕКОЈ што САКА ЗАГАТКИ - апатосаурус 3 димензионален занаетчиски комплет е модел за градење за возрасни и деца кои сакаат да го користат својот мозок и да создаваат нешто со своите раце. Љубителите на загатки на која било возраст или пол ќе уживаат во градењето на овој неверојатен комплет за играчки од дрво од 42 парчиња и ќе ја насликаат сложувалката од 3д дрво за да ја направат своја. Тоа е одличен татко и син 3д загатки за момчиња училиште проект, како и загатка за девојки се заедно занает игра време со пријателите и семејството. ВКЛУЧЕНО СО КУПУВАЊЕ НА 3Д КОМПЛЕТ ЗА ДРВЕНИ СЛОЖУВАЛКИ АПАТОСАУРУС-Вклучува 1 Апатосаурус 3д убав Комплет За Конструкција На Занаети Од Дрво Од Сложувалка со 42 испреплетени парчиња загатка, упатство за употреба и 1 хартија за брусење на рабовите. 3Д Загатките никогаш не изгледале толку добро и недовршеното природно дрво може да биде обоено или обоено за поперсонализиран изглед. Во повеќето делови не е потребен лепак и парчињата се испреплетуваат заедно. Големината на Склопот на дрвената загатка е : 14"Lx3"Wx4.75"H. Бојата и лепилото не се вклучени. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА АПАТОСАУРУС 3Д КОМПЛЕТ-3Д сложувалка Апатосаурус е изработена од високо квалитетно 3мм природно дрво. Сите парчиња загатка се ласерски исечени и изшкуркани темелно за да се обезбеди мазност на рабовите. Украсен со реални детали како долг врат и опашка слична на камшик. Недовршеното дрво во боја на ОВАА дрвена сложувалка ОД 3д диносаурус го прави совршен за нејзино прилагодување и нејзино оживување! Откако ќе се состави, ќе држи смела и возбудлива поза самостојно, подготвена за прикажување, изложба и сегашност. ИДЕАЛНА УПОТРЕБА ЗА КОМПЛЕТОТ ЗА ДРВО АПАТОСАУРУС ЗАГАТКА ОД 3Д МОДЕЛ-Предизвикајте се себеси и вашите најблиски да ја изградат оваа загатка со 3д сечење сам. Прикажете го вашето достигнување како уметничко дело или играјте со вашата нова играчка за модел. 3д загатки комплетите за конструкција на дрво помагаат да се развијат вештини како координација на очите, решавање проблеми и препознавање на обликот, истовремено поттикнувајќи ја креативноста. Прилагодете ги вашите комплети за играчки за диносауруси! Насликајте го за училишни проекти или направете ја игра за уживање на пријателите и семејството додека поминувате квалитетно време заедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Предизвикајте се себеси и вашите најблиски ДА ја изградите ОВАА Стелтбомбардер СО кул изглед 3Д дрвена �

ЗбунетСанкт Петербург Црква Збунет Санкт Петербург Црква Дрвена Загатка Препорачана Возраст : 1215 Годин

Scroll