Свеж
ана Дрво Резба Вежба Малку Бел Челик Гравирање Малку Карбид Челик Корен Мелење Брус

ана Дрво Резба Вежба Малку Бел Челик Гравирање Малку Карбид Челик Корен Мелење Брус

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Карактеристики : - Со Резба На Дрво И Гравирање Дупчалка : создадете свои занаети од дрво и оживејте го ремек-делото!- Едноставно закачете го во Вежба и добро сте да одите! Практично и лесно за употреба, што ви овозможува да резбате дрво без напор, за разлика од традиционалното резба што може да ги оштети и модрици вашите раце.- Овие бруси се наменети за побрзо отстранување на дрвото . Изработен е од остар челик со голема брзина, лесно можете многу побрзо да ги отстраните шумите додека оставате помазна завршница.- Одлично за фина детална работа, широко користена за метална работа, изработка на алатки, инженерство на модели, резба на дрво, изработка на накит, заварување, заоблување, леење, бришење, мелење итн.Спецификација : Тип : Дупчалка За Гравирање Дрво Битматеријал : дијаметар На Челик : 3мм/4ммхед дијаметар : 3-10ммквантитет : Вклучен е 1пцпакет : Битни Белешки За Дупчалка За Резба На Дрво : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : - Со Резба На Дрво И Гравирање Дупчалка : создадете свои занаети од дрво и оживејте го ремек-делото!- Едноставно закачете го во Вежба и добро сте да одите! Практично и лесно за употреба, што ви овозможува да резбате дрво без напор, за разлика од традиционалното резба што може да ги оштети и модрици вашите раце.- Овие бруси се наменети за побрзо отстранување на дрвото . Изработен е од остар челик со голема брзина, лесно можете многу побрзо да ги отстраните шумите додека оставате помазна завршница.- Одлично за фина детална работа, широко користена за метална работа, изработка на алатки, инженерство на модели, резба на дрво, изработка на накит, заварување, заоблување, леење, бришење, мелење итн. Спецификација : Тип : Вежба За Гравирање Дрво Битматеријал : дијаметар На Челик : 3мм/4ммхед дијаметар : 3-10ммквантитет : 1ПЦ. Вклучен Пакет : Дупчалка За Резба На Дрво. Забелешки : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Детали : * сосема нов и квалитетен*има силна цврстина и отпорност на абење.*Мала отпорност на засек, зголе

Позиционер за дупчење, Инцизивна Дупчалка Од Алуминиумска Легура Хсс Издржлива Жига За Штипки За Обраб�

Карактеристика : *Секоја дупчалка е конструирана со челик со голема брзина за брзо сечење на тврд дрвен �

Спецификација : Име : 2 компјутер 1 / 4" Ш 1 / 4 " Диа Кану Флејта И Мушка Рутер Битмодел : 556682материјал : Дијаме�

Карактеристики : * Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни.*Целосно з�

Карактеристики : * Погоден За употреба со лим, алуминиум, бакар, дрво, пластичен нерѓосувачки челик, чели�

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.*Легура главата материјал со посилна цврстина.*Дизајн на триа�

Карактеристики : 1 Овој отварач на дупки има централна вежба за позиционирање, која треба рачно да се инс

Спецификации : овој производ е целосно полиран и изострен, што го прави добра алатка за љубителите на об�

Карактеристики : *Направете дупчење, потопување и натопување чекор процес.*Тркалезно стебло од 8 мм може

Карактеристика : *Прилагодлив Комплет ЗА Сечење Дупки За Сечење Метални Дрвени Дупки САМОСТОЈНА Алатка

Карактеристика : 1 [13 ПАРЧИЊА ВО 1 СЕТ] комплетот вклучува 13 дупчалки за лопати, со различна ширина на обра

Двојно Намалување На Датотеката, Отпорност На Топлина Умре Мелница Малку 10мм Топката Главата За Резба Н

Опис : специјално избраните глави за сечење тврди легури со повеќенаменски геометриски форми можат да в

Карактеристики : *ХссКо Дупчалка Поставена За Високи Затегнувачки Челици како што е нерѓосувачки Челик.

Карактеристики : *Направете дупчење, потопување и натопување чекор процес.*Тркалезно стебло од 8 мм може

Scroll