Свеж
Женски Трендовски Плус Големина Туника Блузи Клиренс Цврсти Маици Облека Мода Лето Лежерно Удобно Копче Плисирани Кошули Со Кратки Ракави Продажба V Пуловер На Вр?

Женски Трендовски Плус Големина Туника Блузи Клиренс Цврсти Маици Облека Мода Лето Лежерно Удобно Копче Плисирани Кошули Со

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМО.Дознајте повеќе ЗА ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот.Хапимо Женски Трендовски Плус Големина Туника Блузи Клиренс Цврсти Маици Облека Мода Лето Лежерно Удобно Копче Плисирани Кошули Со Кратки Ракави Продажба V Пуловер На Вратот Кафеава XLFabric : овој женски летен врв е изработен од лесна ткаенина што дише за да бидете ладни во топлите денови. Дизајнот е лабав и удобен, што овозможува воздухот да циркулира околу вашето тело.Повод : женските врвови можат да бидат дизајнирани за секојдневна облека, работа, свечени настани или спортски активности.Дишење : женските летни врвови можат да бидат дизајнирани да бидат вентилирани и да дишат со карактеристики како што се перфорирани или мрежести панели.Упатства за нега : за одржување на долговечноста на облеката, се претпочита миење раце или машинско перење.Појавување : овој печатен врв со кратки ракави изгледа одлично во прекрасен летен ден. Совршен за покажување на овој женски врв насекаде и оди добро со сите панталони.Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 75cm/29.53" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 76cm/29.92" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 77cm/30.31" Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 128cm/50.39 "ракав : 23cm/9.06" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 78cm/30.71" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 134cm/52.76 "ракав : 24cm/9.45" Рамо : 47cm/18.50 "Должина : 79cm/31.10" Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 142cm/55.91" Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 80cm/31.50" КЛУЧЕН ЗБОР : кафеава и сина кошула длабоко v секси женска кошула жени плус големина тексас кошули летни врвови големина 3x женски празнични врвови тренингот надвор од рамото БЛУЗИ за жени ПЛУС ГОЛЕМИНА ЖЕНИ РАБОТА БЛУЗИ STEAMPUNK жени Кошула Краток ракав екипажот вратот маици за жени Секси ноќта На вештерките кошули за жени портокал долг Ракав маица за жени жени шарени плус Големина блузи за жени полка за блузи за жени ОБИЧНИ FALL ЗИМСКИ кошули за жени западен секси 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно во исто време. 3. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво. 4.Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Издвојте се од толпата со нашата единствена Удобна Уникатна Дизајнерска Облека. Секое парче е дизајнирано имајќи го предвид стилот и вниманието на деталите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте Во Нашата Продавница! 2023 завртки моите нарачки фустани з�

спецификации : карактеристики дизајн На Vвратот, без ракави, возбудува, стилски и дише...

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Ракав : 43см / 16.93" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 108см / 42.52

Женска Лабава Маргаритка Печатење Долга Кошула Памучни Дами Обични Врвови Маица Блуза ве Молиме провер

● ● Задолжително за Велигден! Оваа симпатична цветна маица за зајаче е најдобриот избор подарок, даден

Жените Лето Плус Големина Мода Гроздобер Кошула Секси V Вратот Кратки Ракави Блуза Печатени Лабава Секо

Долги Ракави Врвови Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72 "Ракав : 57с�

Womenените модни печати кардиган случајна лабава лабава долга ракав ја прикриваат блузата со џебови со па

женски конверс високи врвови розова дамска јакна маст блузи за жени облечен обичен клиренс дуксер земј�

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 38cm / 14.96" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 95cm / 37.40" Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Рамо :

Женски Плус Големина Летен Фустан Лежерен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фу�

Дебелина : Стандард Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очеку�

Што не треба да се сака во врска со лесниот Bodybriefer на Купидон? Тој нуди цврсто обликување што е совршено п

Женска Модна Летна Маица Лабава Туника Блуза1 Карактеристики : Секојдневни Блузи, Отпечатоци, Секојднев

Женска Мода Летен Круг На Вратот Слободно Време Краток Ракав Нова Година Печатење Tops Features : 1.It изработен

Женски Цветен Принт Неправилен Кардиган Со Кратки ракави со Џебна Јакна Небесно Сино Карактеристики : М

Останете стилски ова лето со времето и Tru женски секојдневен ткаен резервоар Лесен и воздушен, овој врв �

КАЗКСД Жени 2023 Летни Блузи Хенли Флорални Кратки Ракави Хемиза Блузи Зелена ХХЛ Ве молиме, Не Само Упате

Барате стилска и удобна маица која може да биде во чекор со вашата дневна рутина? Не гледајте подалеку о�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН ♔Слушаме повратни информаци

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Облека совршена за да ви одговара омилен

Женска Модна Џебна Проверка Ламбхаир Лабава Блуза Со Долги Спојки Обични Врвови Удобен Капуткарактери�

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

Јотами Дома, Облека и Чевли Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарув�

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги...

Големина На табелата : XL Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 22см / 8

3 / 4 Ракави Кошули За Жени Слатки Цвеќиња Печати Графички Маици Блузи Повик Плус Големина Основни Врвови

Базиреј Нови Пристигнувања 2024 Кошули За Жени Со Долги Ракави Трендовски Лабави Блузи Со Точки Хенли Оби

Scroll