Свеж
Меморандум Подлога МЛЕКО ШЕМА Самостојна Хартија Дневни Јазичиња Мини Бележник За Снимање

Меморандум Подлога МЛЕКО ШЕМА Самостојна Хартија Дневни Јазичиња Мини Бележник За Снимање

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Меморандумска Подлога МЛЕЧНА Шема Самостојна Хартија Дневни Јазичиња Мини Бележник За Опис На Снимање : Оваа мини меморандум има различни различни модели на дизајн, што го прави вашето биро повеќе да не е монотоно, додавајќи забава во вашата канцеларија.Она што може да ви го понуди оваа мини меморандум е тоа што има отвор на дното што ви овозможува лесно да извлекувате белешки од дното на кутијата, спречувајќи паѓање на други белешки apart.By изработка со хартиен материјал, може да се користи долго време.Должината на секој лист е 7,9 см, ширината е 7,5 см; должината на кутијата е 7 см, ширината е 7 см, а висината е 8cm.It погоден е за дома, училиште, канцеларија, студентски дом, итн.Име на ставка : Меморандум За Подлога : Карактеристики На Хартија : САМ, Пренослив, Светла Боја Детали : Секоја Големина На Лист : 7,9 см х 7,5 см/3,11 "х 2,95" (Прибл.). Големина на кутијата : 7см х 7см х 8см/2.76 "х 2.76" х 3.15 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Меморандум За Меморија (Без Лепливост)< Меморандум За Млечна Шема ЗА Млеко Самостојна Хартија Дневни Јазичиња Мини Бележник за Снимање.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Scroll