Свеж
Интегрирана Лопата За Ѓубре За Мачки, Корпа За Ѓубре За Ѓубре За Мачки Повеќенаменски За Домашни Миленици

Интегрирана Лопата За Ѓубре За Мачки, Корпа За Ѓубре За Ѓубре За Мачки Повеќенаменски За Домашни Миленици

Присуството: Во магацинот
DEN 1599.84

Интегрирана Лопата За Ѓубре За Мачки, Корпа За Ѓубре За Ѓубре За Мачки Повеќенаменски За Домашни Миленици Спецификација : Тип На Ставка : Лажичка За Ѓубре За Мачки Материјал : Ппспецификација : 6 Ролс Големина : Должина : Прибл. 11,3 см/4,4 Во Висина : Прибл. 28,5 см/11,2 Во Пакетот Листа : 1 х Мачка Ѓубре Лажичка 6 Ролни х Отпадоци Торба Забелешка : Рачно мерење ве молиме дозволете некои грешки. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : вклучената корпа за отпадоци и паметниот дизајн на вратата на стапицата ја олеснуваат кутијата за отпадоци. ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : лажичката за отпадоци и корпата за отпадоци се интегрирани за да се избегнат неред. Нема повеќе истурање отпадоци. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : кога ќе завршите, едноставно извадете ја лопата од корпата за отпадоци, врзете ја торбата и фрлете ја. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : лажичката за отпадоци за мачки е изработена од пп материјал, цврста и издржлива, безбедна и еколошка, долг работен век.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плетенка Килим Колекција Реверзибилни Килими Во Затворен Простор Колекцијата На Теписи со Плетенки се

Вашето kiddo е врзано за плажа во овој сет на рашгард заштитени со сонцето UPF 50+ Моето дете на Картер има екс

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети...

Богатствата на каролина BB7698 CNL Стоат Со Кратка Опашка Ласица Зелена Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разно

Одличен вкус сладолед направен со чиста, свежа, крем од нашите млечни производи Ние сме познати по нашит

Испукани или скршени камион кревет железнички капак предизвикува оштетување на бојата и каросеријата?

Продолжете да ја градите забавата Со Minecraft Earth Boost Мини Слика 2Пакети, врз основа на ликови од познатата в�

Поздравете Го Вашиот Гостин со вратари се достапни во различни слатки и шарени стилови; ќе можете да нај

197887 Катлас, Обложен Челик, ЕФИ, Гас;Холи и Снајперист ќе ви помогнат да ја завршите размената НА ЕФИ со но

Икона беј 8 5х11 Бели Дипломски Рамки, 6 Пакети, Ексклузивни Рамки за Маса (Американска Компанија) Прикажув

Дајте му на вашиот кабинет допир на стил Со Слободата 3" Прстенесто Влечење Се одликува со дизајн од 3" це�

Scroll