Свеж
10к Златен Традиционален Куполен Овален Прстен Со Милгрин

10к Златен Традиционален Куполен Овален Прстен Со Милгрин

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Овој импресивен Ситен Златар 10к Златен 6,0 мм Традиционален Куполен Овален Прстен Со Милгрин, достапен во 10 Кт Жолто Злато и 10 Кт Жолто Злато. Овој стил е широк 6.00. Гаранција : - оваа ставка е покриена со. Оваа ексклузивна доживотна покриеност ја нудат Само Ситни Златари затоа, ве молиме купувајте со доверба, нашиот квалитет е загарантиран за живот! Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. Овој производ ќе испрати во рок од 8 дена(и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Гарантира Автентични од финеџелер дизајнер линија. Финеџелерс Доживотна Гаранција Производ. Кутија За Накит од висока Класа и Пакување Подароци. Ширина : 6.00. Димензии : Ширина : 6.00. Ширина : 6. Женски. Возрасни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Дајте му на прстот едноставен, но елегантен допир со оваа впечатлива свадбена лента Направен од 14 карат�

Направете стилска и деликатна изјава со овој сет на beberирн од бисери од мијабела, со сет на ѓердан, обетк�

Информации за производот : Тип : Прстени, Прстени Материјал : Коперстил : европска и Американска технолог

Компатибилност : Сите Компатибилнифункција : Големина На Тракерот За Расположение : како облик на слика�

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Рилос Менс Прстени Достапни по ваш избор ОД 14к Жолто Или 14к Бело Злато, во големини 813, во вашиот избор на

Овој крст на жолто злато 14к мери 0,9 x 0,4 инчи Службениот крст е обично со кругови или дискови на крајот на �

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулирана CZStone Color_1 : Количина На Белиот Кам

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Рачно изработен во САД, овој модерен пресврт на класичен дизајн прикажува кружен рубин поставен во двоб

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

14к Полиран И дијамантски исечен Чудесен Медал И Држач За Дизајн На Вкрстена Бројаница Овој Стручно Диза

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде што се испреплетува класичната убавина и брил

Овој деликатен приврзок од жолт златен крст од 10к е одлично парче за додавање во вашата колекција за нак

Scroll