Свеж
Сестрински Ѓердани Накит Нерѓосувачки Челик Жени Лесен Ангел Број Приврзок Ѓердан Пеперутка Дијамантски Ѓердани За Жени

Сестрински Ѓердани Накит Нерѓосувачки Челик Жени Лесен Ангел Број Приврзок Ѓердан Пеперутка Дијамантски Ѓердани За Жени

Присуството: Во магацинот
DEN 367.84

Материјал : нерѓосувачки челик. Големина : како што е прикажано на сликата. Боја : ЧЕЛИК, (поради разликата НА РАЗЛИЧНИ МОНИТОРИ, сликата може да има мала разлика во бојата, ве молиме потврдете пред да нарачате, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!. Тежина на ѓердан : 5 грама [Материјал] : Ѓердан Нежен, Издржлив, Не Е Лесен За Бледнее, Оштетување. Пред Туширање, Ставете Го Ѓерданот На Суво Место, Така Што Ќе Можете Да Го Носите Долго Време. : 1. Обидете Се Да Не Дозволите Фитинзите Да Се Навлажни Со Вода И Други Течности. 2. Ве Молиме Ставете Ги Додатоците Пред Вежбање. [Квалитетна Услуга] : Вашето Задоволство Е Нашата Среќа. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас. Ќе Ви Се вратиме Во Рок Од 24 Часа. [ Големина] : Ѓерданите Лесно Се Ставаат И Соблекуваат И Одговараат На Повеќето Големини На Вратот. Постојат 10 Дигитални Ѓердани Од 000 До 999 За Да Изберете. [Удобен Дизајн] : Носете Го Овој Едноставен Ѓердан Сам За Да Создадете Класичен Изглед Или Носете Го Со Долг Или Краток Ѓердан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вашето дете ќе сака да ги носи нашите мали органски атлетски шорцеви Сетот вклучува 3 пара плетени атлет

Bra College Minimizer Collection Collection Collection Collection е направен особено за поцелосни фигури за да се намали бистата до 1 1

Уметник : Алета Пипинсубјект : Апстракт Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : галерија обв

Додадете задебелен дизајн на вашиот изглед во чизми над коленото од Brinley Co Овие чизми имаат дополнителн�

Фармерките на тато се тука за да останат, и не можевме да бидеме посреќни Овие удобни омилени тексас го п

Уживајте во сите придобивки од раб од оваа женска рабна чанта со раб на раката! Занишаниот раб му дава на

Само поставете и наредете ја нашата лента за дрво од дрво за да започнете со создавање на весел одмор...

Уметник : Lantern Press Subject : Transport Style : Modern & Modern and Modernional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено

Отворениот фронт кардиган од време и Тру, омилено цело време, на врвот на сè, од мета, резервоари и блузи �

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа бе�

Овој пат и Тру плетениот врв е совршена мешавина на обична удобност и стил Мекото плетено плетено ткаен�

Колеџот ја покрива перницата за телото на брендот е 20 инчен од 60 инчи од 8 инчи перница исполнета удобно �

Освежете го плакарот со прекрасната лавин сандала од колекцијата ournee Оваа класична сандала има густ ди�

Зрачи со вашиот женски сјај со овој прстен за бесконечен дијамант на мијабела дијамант...

Огрози ја жедта со омилениот тим со ова шише со спортови вода со двојни wallидови од 16oz Ова шише со вода од

Овие преклопни бар столчиња се лесни, но изградени да траат, што ги прави одлични за екскурзии на отворе�

Чувствувајте се убаво и самоуверено во овој спортски женски голф од Бен Хоган Омбре печатење со детали �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Откарете го вашиот прстен за ангажман со зачудувачки чувар на прстенот Гардичарите со прстени од дваби�

Scroll