Свеж
Канруло Женски Култури Врвови Оглавник Кошула Вратот Ракави Плисирани Гради Врзани Завој Без Грб Летен Елек Сина Л

Канруло Женски Култури Врвови Оглавник Кошула Вратот Ракави Плисирани Гради Врзани Завој Без Грб Летен Елек Сина Л

Присуството: Во магацинот
DEN 331.04

Жените Лето Култура Блузи, Халтер Вратот Без Ракави Плисирани Градите Врзуваат Завој Без Грб Повик Елек. Големина (см) : tttttt. st Bust : t80-88пресврт : t92-98 Ttops Должина : t29. Мt Bust : t84-92пресврт : t96-102 Ttops Должина : t30. Lt Bust : t88-96пресврт : t100-106 Ttops Должина : t31. Големина (инч) : tttttt. s t Bust : t31, 5-34, 65пресврт : t36, 22-38, 58 Ttops Должина : t11, 42 . Mt Bust : t33. 07-36. 22пресврт : t37. 8-40. 16t Tops Должина : t11, 81 . Lt Bust : t34. 65-37. 8пресврт : t39. 37-41. 73t Tops Должина : t12. 20 . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Полиестер . Боја : Сина / Розова / Зелена . Пол : Жени . Ракав : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Содржина На Пакетот : . 1 * Женски Врвови. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Карактеристики : стил Без Ракави, јака од халтернек, цврста боја без шема, прилагодлив стил на врзување одзади, дизајн што дише, собрани гради. Појавување : Нашите врвови за култури може да се комбинираат со фармерки, шорцеви и здолништа. Може да се комбинира со јакни и панталони во исто време. Материјал : дами летните врвови се изработени од висококвалитетен полиестерски материјал, кој е мек и удобен, дише и лесен и не ја повредува кожата. Прилика : овој летен елек е погоден за секојдневно носење, ноќни клубови, забави, состаноци, патувања, шопинг, плажи и многу повеќе. Содржина на пакетот : 1 * женски врвови. Препорачано рачно или машинско перење, одвоено од друга облека и избегнувајте белење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ова зачудувачко биро во форма На Извршен Л ќе додаде стил на секој канцелариски простор Може да се пофал

Ова ќебе беше отпечатено Thummprintz Wag Coral Fleece Throw, 30 "x 40" : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн со тематс

Замав во сезоната на бејзбол со Овој Канзас Сити Ројалс Скришум Хибриден Ватиран Ветробрански Елек Со Ц

Обетките од сребрена витка на Миабела 8,59мм, ќе ви донесат класичен допир Тие се направени со трајна завр

Додадете забава на храна или пијалоци со уникатни избори за меч Овој производ доаѓа во пакет од 36 со нај�

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Вашето малечко ќе се чувствува како принцеза во овие прекрасни чевли за фустани со Бел, од убавината на �

2,7 М Божиќни Украси Орнаменти Божиќна Елка Венец Homeан Домашен Ѕид Бор Карактеристики : 100% Сосема Нова И Б

Овој прекрасен дизајнер живописни потпетици платно уметност се печати со употреба на највисок квалите�

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Модерен во бујно сребро сребро, овој вкрстен прстен во миабела дијамант е украсен со 11 огнени тркалезни

Направете бранови во ова влечење на пренасочување на врвот од време и TRU Спарете го со дното на совпаѓањ�

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно и спорт Стил : Модерен Материјал : Полиестер Тип На Шем�

Комп Камери Високоенергетски Туркачи За Мал Блок Шеви со РетроФит Хидраулична Ролери Камера, 5 / 16" Дијам

Мали Девојки Aut Облека Поставува Розова Долги Ракави Возбудува Ребрести Блузи + Алинија Карирани Здолни

Современиот дизајн создава прекрасен изглед со шефот на галеријата Шефилд Дома 23.25x29,25 инчи, врамено wallи

Опис Овој висококвалитетен ролетен ролет за сенка на страничниот прозорец на автомобилот може да го за�

Чувствувајте се самоуверено со вашиот избор во ова дното на костимот за капење со висок половината од К�

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

Ви посакувам пријатно шопинг искуство Во Нашите Врвови Продавница Блузи Продавница е посветена на обез

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Колекцијата Хајди прикажува исклучителни медалјони од стариот свет со безвременска и класична палета �

Намачкајте го вашиот изглед за секоја пригода со Милани прикривање и совршен прашок за сјај Оваа свилен

Сите наши wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно �

Scroll