Свеж
Пхб 9пин Керамички Б9а Приклучок За Вакуумска Цевка Аудио ХИФИ САМОСТОЈНИ Засилувачи ЗА 12а 12АУ 12АТ7, Сребрени И Позлатени

Пхб 9пин Керамички Б9а Приклучок За Вакуумска Цевка Аудио ХИФИ САМОСТОЈНИ Засилувачи ЗА 12а 12АУ 12АТ7, Сребрени И Позлатени

Присуството: Во магацинот
DEN 342.08

Материјал : метала тип : монтажа завртка дупка растојание : 24ммоверална должина : 34ммколор : Златна (ГЗЦ9-Ц-Г, позлатени стапала)б тип : монтажа завртка дупка растојание : 18ммоверална висина : 15ммколор : Сребрена (ГЗЦ9-Б, сребрени стапала)Пакет Содржина : 20 х 9пин б9а вакуумски цевкисамо горенаведената содржина на пакетот, друго производите не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. 20 ПАРЧИЊА 9pin b9a приклучоци за вакуумски цевки : 10 x Сребрени 9pin b9a приклучоци за вакуумски цевки и 10 x Златни 9pin b9a приклучоци за вакуумски цевки. Погоден за : 12 AT7/ECC81,12 AU7/ECC82,12 AX7/ECC83,6 BQ5/EL84,6922/ECC88,5670, 6 CG7/6 FQ7 итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Декорација / Процес : Печатење Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав...

Женска Мода Ноќта На Вештерките Печатена Кардиганска Јакна Со Долги Ракави Карактеристики : Повод : Сек�

Облека што одговара на семејството, одлична за специјални настани, семејни собири, празници, патувања и�

Овој најлонски рамен појас со и извонредна изработка, е издржлив и за активности како качување, планина�

Фибер Графен Поправка Обликување На Панталони За Кревање Колкови, Подигнете Ја И Затегнете Ја Кожата И �

Ханивел Цг510а1019 Малиот Штитник за Термостат обезбедува идеална одбрана во спречувањето на другите да с�

Цврста Боја На жената Удобна Шуплива Перспектива Градник Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ст�

Име на брендот : јипихорсеобсцена Слика : Носексуално Сугестивно : Номодел Број : 88материјал : Спандексма

Ремонт на јаглени хидрати, Комплет За Поправка На Карбуратор Комплетни Делови Директна Замена Отпорна �

За оваа ставка •Подебели ЧЕЛИЦИ АРКТИС 1 / 1 БЕЗЖИЧЕН / 3 / 5 / 7 / 7+ / 7П / 7П+ / 7Х / 7 БЕЗЖИЧЕН / 9Х / 9 БЕЗЖИЧЕН / ПР

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно �

Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон Карактер�

Обичен Ремен За Шпагети Топло Розова Кимона Без Ракави Плус Големина 1xl (14) Ограничени Количини, Мала Сер

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Блузи Долж

Функција : 1 Висококвалитетен и многу издржлив, работна состојба и лесен за инсталирање.2 Ова е прекрасен

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : бр 4,36,20,61 Кожа Врзување На 'рбетот и Агли Со златен лист печатењ�

Женска Долна Облека Модни Жени Секси Чипка Долна Облека Пижами Везени Дами Интими Сет Плус Големина Сек

Scroll