Свеж
Новороденче Бебе Мека Свила Крпа Чевли Дете Срце Шема Повик Не-лизга Мека Единствена Дете Дете Деца Креветчето Чевли Бела М

Новороденче Бебе Мека Свила Крпа Чевли Дете Срце Шема Повик Не-лизга Мека Единствена Дете Дете Деца Креветчето Чевли Бела М

Присуството: Во магацинот
DEN 239.84

Спецификации : Надворешен Ѓон Материјал : Тип На Затворање На Памук : Елемент За Кука И Јамка : Плиток Пол : Унисексуален Материјал : Тип На Памучна Ткаенина : Сезона Во Облик На Срце : Пролет/Aut : одговара на големината, земете ја вашата нормална големина Боја : Како Опсег на слики : 0-18мокација : Секојдневна Функција : Табела Против лизгање : големинавозраст-Должина-Ширина11-И0-6М -10.5 cm/4.13-5.5 cm/2.1612-M7-12 M-11.5 cm/4.53-5.5 cm/2.1613-L13-18 M12.5 cm/4.92-6cm/2.36 вклучен Пакет : 1 х пар чевли белешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0,3-0,8 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не го одразува вистинскиот. Горен материјал за чевли : Памучна Ткаенина, Единствен Материјал : Памучна Ткаенина. Прекрасен и шармантен дизајн на располагање, одржувајте ги нозете на вашето бебе меки и дише, направете го вашето бебе да изгледа попривлечно. Одлични чевли за Крштевање, Крштевање или благослов за бебе за бебе(0-18м). Мекиот, лесен и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за одење да се чувствува природно и удобно. Без разлика дали е пролет, fall или зима, усогласете ја облеката за совршенство. Ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини во описот на производот пред купувањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Обој ја мојата автоматска опрема за мешање контролирана од компјутер, оригинална формула OE и, квалитетн

Пластично диспензерот за завиткување со секач за слајдови за алуминиумска фолија, хартија за пергамент

Совет : Овој фустан е тенок фит, ако сакате полабав вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Гол

Бебе девојки 3 парчиња Велигденски облеки, буква со ракав, печати ромпер + здолниште на туту + сет на лент�

Летен елек лабава плетена квадратна врата без ракави, заоблен полите, лабава голема големина женски топ

Вини Етон претставува зачудувачки 12x18 црно украсно дрво, врамено со двојно matидно уметничко парче, со на�

Mead Actisan Academic 20232024 Месечен биро за календари на календарот на календарот 21 34 x 17 биро календари на бранови

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Транзициски неонски портокалови кил

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж врат бела ма�

Додадете елеганција на вашата вечерна забава изглед со овој исклучителен обетки од Тангело 2ПЦ и сет на

Scroll