Свеж
Jzenzero Електростатско Божиќ Прозорец Налепница Налепница Дедо Мраз Божиќ Ѕид Прозорец Украси Без Лепак Остатоци Мулти Модели Боја 802

Jzenzero Електростатско Божиќ Прозорец Налепница Налепница Дедо Мраз Божиќ Ѕид Прозорец Украси Без Лепак Остатоци Мулти Модели

Присуството: Во магацинот
DEN 146.40

Карактеристики : 1. АПЛИКАЦИЈА-Погодна За секоја мазна површина, како што се куќишта за колички, тетратки, велосипеди, мотоцикли, скутери итн..2. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-Избришете го местото што треба да се објави со влажна крпа пред да се залепи, а потоа излупете ја хартијата за ослободување и залепете го малтерот на целта.(Ако не се залепи, можете да испрскате малку вода.)3. БЕЗ ЛЕПАК - овој производ е направен од транспарентен пластичен филм. Поудобно и полесно се чисти со користење на принципот на електростатска адсорпција.4. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК-Дизајниран Со слатки дедо мраз, снешко, снегулки модели. Секој модел доаѓа со енергични дизајни и живописни бои, и сите од нив се класични украси За Божиќ.5. СОЗДАВА ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ-Доаѓа Божиќ. Украсете го вашиот простор со него и тоа ќе создаде празнично расположение за сите среќни прилики. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот монитор и светлосниот ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Опис : Материјал : Пвц Големина : 50*35,3 см/лист боја/Стил : како што е прикажано на сликата тежина : 120гр 2. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-Избришете го местото што треба да се објави со влажна крпа пред да се залепи, а потоа излупете ја хартијата за ослободување и залепете го малтерот на целта.(Ако не се залепи, можете да испрскате малку вода.). СОЗДАВА ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ-Доаѓа Божиќ. Украсете Го Вашиот Простор Со Него И Тоа Ќе Создаде Празнично Расположение За Сите Среќни Прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гордо направено во САД Сите налепници не се создадени еднакви, затоа немојте да се измамите од ефтини им

Допир На Џоли Наслов Бранови Јас Правам Свадба 3Д НалепнициСо ОВОЈ ЕК УСПЕХДопир На Насловот На Џоли Бра

Карактеристики : *Сосема нови и висококвалитетни*Тие се само она што треба да додадете личен допир на walls

Без разлика дали сте професионален уметник или исто како да играте наоколу со уметност и занаетчиство, �

Додадете малку гламур во вашиот проект со овие налепници за големи букви! Овој пакет од 4,5х9 инчи содржи 1

Овој прекрасен, шарен Ретро Дизајн На Пареа За Зајдисонце Магнет или Налепница со 8етика од 80тите 90тите �

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

Небраска Обликува Слатки Букви Мајчин Локални8 " Винил НалепницаЗа Автомобил Лаптоп Јас РампаВодоотпо�

Знаме На Замбија12 " Винил Налепница Водоотпорен Налепница Целосна боја квалитет винил налепница налепн

ГЃо ГросманНалепници Користете ги овие налепници на картички, стационарни, страници со белешки, торби з

C 'Est La Vie Огледало НалепнициC' est La Vie Огледало Налепници : Пакетот содржи 29 пластични налепници на еден 61 / 2

• Направено на декорации за нарачка • Апликација за кора и стап • Материјал од кора од ткаенини, светло

Спецификации :   Име : Божиќ Војник Ѕид со самолепливи пвц креативни фрижидер врата декорација снег оре�

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

Совршен за картички, бележници и други проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи приближно 100 н�

Уметнички ВЕШТИНИНалепници За Џамбо Илузија Овие налепници ќе понудат совршена количина уникатна за в�

Подигнете го вашиот сам проект СО оваа занаетчиска налепница од Снигл мрзливост Можете да ја нанесете н

КамчињаЛесни Проѕирни Налепници : Икони И Акценти Со Сјај Овие налепници се совршен додаток на вашиот с�

Овие професионално дизајнирани налепници погодни за деца се користат на 4Тиот Ден Во Депото За Мали Дец�

Опис : Декоративни налепници во стилот на зајакот и велигденските јајца додаваат чувство наitualуал и атм�

Ова е Занает Вкусна Налепница Партија Отстранлив Налепница Поставена од страна на добри луѓе во Текот Н

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

Овој прекрасен, шарен Ретро Неонски Магнет Или Налепница За Дизајн На Пареа со 8етика од 80тите 90тите е со

Совршен подарок за деца од сите возрасти Овие решенија се лесни за поставување, лесни за отстранување и

Без разлика дали уживате во посета, пешачење или кампување Во Сребрен Крик Небраска Оваа шарена, убава и

Мини Симпатична Налепница Катун Животно Креативни Самолепливи Влошки Маркер Самолеплива Хартија Беле�

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

Scroll