Свеж
Ултра Тркала Пречка, Бел Капак И База w Пластична Рачка И Тркала, Бела, Во собата на 2

Ултра Тркала Пречка, Бел Капак И База w Пластична Рачка И Тркала, Бела, Во собата на 2

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Спецификации Карактеристики Поместувањето на алиштата низ вашиот дом штотуку стана полесно со Пречката на Тркалата. Бренд HTYSUPPLY Производител Дел Број 12228002 Боја Бела Производител HTYSUPPLY Корпорација Собраа Тежина На Производот 4.998 lb Собрани Димензии На Производот (L x W x H) 21.00 x 13.75 x 28.38 Инчи Поместувањето на алиштата низ вашиот дом само што стана полесно со Пречката. Се одликува со мазни тркала за лизгање и рачка што се повлекува и лесно се извлекува за да се транспортира облеката до и од просторијата за перење, правејќи помалку скучна работа. За ситуации кога треба да се подигне пречката, интегрираните рачки од секоја страна обезбедуваат удобна површина за држење. Горниот капак ја одржува облеката содржана и уредна, додека големата шема на дупки го промовира протокот на воздух за да ја одржува облеката добро проветрена. Неговата издржлива конструкција и армиран раб се дизајнирани да издржат редовна секојдневна употреба. Оваа пречка е идеална за складирање валкана облека и транспорт на алишта, што го прави совршено решение за оние што живеат во станови или студентски соби. Вкупните собрани димензии на оваа ставка се 21 "л х 13 3/4" В х 28 3/8 " Х.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој цветен / цветен �

Десно 1603117 ОЕМ стил на бришачи со низок профил, сечилото на бришачот со низок профил, 17 во (пакет 1) Денсо О

Покажете ја вашата гардероба со овој прекрасен прстен за ангажман на црниот дијамант Миабела Изработен

Ултразвучниот дифузер за арома има висока фреквенција технологија која ја претвора водата и есенцијал�

Големата американска земја и добиток Ко е име на семејна куќа во стек од Западен Тексас...

Долги Ракави Ползавец со симпатична црвена каваи чудовиште камион со големи тркала дизајн вели ГОЛЕМИО

Garanimals Baby & Toddler девојки со кратки ракави маици, 3пакувања Garanimals Baby & Toddler Girls Short Sneave TMirts, 3пакувања со 3 парчи

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Уметник : Ким Конвеј Предмет : Animalивотни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано пла�

Оваа POP сензорна играчка е најергономската, лесна за употреба играчка за декомпресија за сите возрасти..

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж вратот Бела Т

Сите нови Ракавици ЗА вата NX имаат "модерен класичен" изглед за 2022 година Дланката е изградена со издржл�

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Наменето за вежби со големо влијание, овој спортски градник од Авиа има грб за дишење и поддршка Приближ

Уметник : Дизајн Fabrik Kensubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова по

Возењето на Дизни Мики и Пријатели Активноста е одлично за тотали во движење Слушајте го Мики да ја свир

Големина : М Половината : 6580см / 25,5931,50" колк : 98см / 38,58" Должина : 36см / 14,17" Големина : Л Половината : 7085см / 27,563

Модни Женски Фурнир Двоен Одбор Ветроупорен, Водоотпорен И Топлина Задебелени Ски Панталоникарактерис

Твојата ќерка ќе го сака овој два тонирани ленти со резервоар и скутер комбо! Оваа облека е толку разнов�

Женски Летен Моден Секојдневен Печатење Фустан Со Тркалезен Џеб Без Ракави карактеристики : 1.Еден Е Сим

Овие бонбони на Вилтон нане се топи, можат погодно да се стопат на посакуваната конзистентност во нивна�

Одлично за крпи, облека, постелнина, ќебиња или додадете кука на скалите за држење на други предмети...

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Beautyspacenk расте прекрасна пребиотик и CICA екстракт од скалпот нега, стручно дизајнирана да ја смири чувств�

Разновидноста на исечените страни + удобноста на потта = вашата нова униформа за облека за машка облека..

Влезете во Божиќниот дух со прекрасен персонализиран доормат, нашиот едноставен, но духовен дизајн, се �

Премиера Про CC работните станици се дизајнирани за оптимални перформанси за да ви ја дадат потребната м

Завршете го пријатниот, удобен изглед со овие џогери од пижама од тајни богатства Изработени во мека тк�

Калтренд Фронт 60 / 40 Сплит Клупа ВИСТИНИТИМБЕР Капаци За Седишта за 19982003 Форд Ренџер ФД10571КА Мц2 Вметнет�

Scroll