Свеж
Женски Влечки Дома Топли Памучни Влечки Зимски Домашни Памучни Влечки Мода Слатко Печатење Топло Сл

Женски Влечки Дома Топли Памучни Влечки Зимски Домашни Памучни Влечки Мода Слатко Печатење Топло Сл

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Големина : 36-37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35,5 ЈП : 23,0 см ЦН : 230 Должина На Стапалото : 23 см/9,06" Големина : 38-39 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,45" Големина : 40-41 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25,0 см ЦН : должина од 250 стапки : 25СМ/9,84" ЖЕНСКИ ВЛЕЧКИ дома топли памучни ВЛЕЧКИ зимски домашни Памучни влечки модни слатки печатење топли влечки секојдневни домашни чевликарактеристики : ЗИМСКИ БАОТУ СЛАТКИ памучни влечки, нелизгачки модни топли Памучни влечки.Чевлите обезбедуваат одлично амортизирање и поддршка, ја намалуваат болката при стоење и ги штитат стапалата меката постава од руно обезбедува максимална удобност и топлина. Откако ќе го облечете, никогаш повеќе не сакате да го соблечете. Дебелиот кадифен ги одржува стапалата топли во ладни временски услови И обезбедува неверојатна удобност во текот на денот Оваа влечка се одликува со врвен горен дел од ткаенината со одлична дишење, фитил и ги одржува вашите стапала суви и мирис-чевлите имаат кадифени стапала. Се сугерира дека можете да додадете уште една големина на оригиналот за да бидете поудобни. Можете да се консултирате со нас пред да нарачате.Гумени ѓонови за внатрешни и надворешни влечки обезбедуваат топлина и амортизирана потпора со издржлив, Нелизгачки гумен ѓон Материјал : Велур Материјал : Гумен Стил На Прсти : Висок Стил На Тркалезна пета : Метод На Затворање Со Рамна Пета : Висока Пета Со Лизгање : 2,5 см/1,0"Висина На Платформата : 2 см/0,8"Вклучено : 1 пар shoessizeusukeujpcnfoot должина36-376435.523.0 cm23023cm/9.06"38-39753724.0 cm24024cm/9.45"40-41863925.0 cm25025cm/9.84"големина : 36-37us : 6uk : 4eu : 35.5 јп : 23.0 cmcn : 230foot должина : 23cm/9.06"големина : 38-39us : 7uk : 5eu : 37jp : 24.0 Cmcn : 240foot Должина : 24cm/9.45"Големина : 40-41us : 8uk : 6eu : 39jp : 25.0 cmcn : 250foot должина : 25cm/9.84" женски чевли. папучи за жени. сандали за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Издржливи чизми подготвени за работен ден Безбедносните карактеристики вклучуваат Капа, Водоотпорен Г

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.5 см / 3.4" Големин�

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни од ПРЕКРАСНИ и откријте ги сите стилски парчиња што имаат �

Ве молиме имајте предвид, кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема гол�

Новата Трева Визари Сантос е класичен затворен, како и фудбалски чевли на отворено за современиот играч

Лето нови влечки женски рамен дното сетпети бисер плажа влечки ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

Симпатичните обрасци и мекото вештачко крзно ги прават Влечките од мук ЛУКС® фрида радост за носење! Ли�

Големина : 37 САД : 6.57 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.59см / 3.43.5" Голем�

Предноста На Роџер се карактеризира со чисти линии, минимални шевови и ултра мазна синтетичка кожа горн

Плетени Влечки За Жени Боја Нелизгачки Новини Влечки Со Отворени Прсти Летна Домашна Бања Женски Куќни

Трендовските чевли со платформа за клин додадоа модерен допир на секоја облека Црна ❥ Петок ❥ Се Справ�

Воведување На Вионски Прилагодливи Влечки За Мазгимариеласовршен додаток на вашата колекција салонск�

Проверете ГИ НАШИТЕ СОСЕМА НОВИ Влечки МУК ЛУКС Овие прекрасни влечки од руно се совршени за удобно леж�

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Унисекс, Возрасни, детски стил : Влечки, Внатрешни

Папучи Жени Со Отворени Прсти Модни Пролетни И Летни Женски Влечки Со Рамно Дно Меки Кадифени Папучи Со

Женска Влечна Сјајна Платформа За Прсти Со Прсти ФлипАпостолки Модна Плажа Тркалезна женска влечка Фли

Дами Мода Еднобојна Мрежа За Дишење Рамно Дно Удобни Секојдневни Спортски Чевли Женски Чорапи За Патик�

поддржувачки и убав стилски чевли за трчање СО вино беа дизајнирани имајќи го предвид вашиот активен жи

Домашни Влечки За Женски Влечки Слободно Дишење Секојдневен Рамен Моден Надворешен Женски Чевли Женск�

краток опис не е достапен Изработен од висококвалитетен памук, мек, удобен и дише ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАмоде�

Scroll