Свеж
Спектар Меки Панталони За Чистење-Еластични Панталони За Половината За Униз-Морнарица-5Х

Спектар Меки Панталони За Чистење-Еластични Панталони За Половината За Униз-Морнарица-5Х

Присуството: Во магацинот
DEN 159.84

Спектарот е водечки производител на висококвалитетни униформи, медицинска облека, професионални медицински производи, додатоци и промотивни предмети, па дури и женски пилинг. Од 1989 година, Спектарот обезбеди висококвалитетни униформи за девојчиња, пилинзи, медицинска облека, работна облека, корпоративна облека, облека за готвачи, безбедносна облека, професионални медицински производи и додатоци за униформни продавници и дистрибутери во Хјустон, Тексас и низ целата земја. Ние ја изградивме нашата репутација со испорака на најдобри производи, најдобра услуга и најдобри цени во индустриите што ги опслужуваме. Денес Спектар гордо продолжува традицијата на снабдување на иновативни, најсовремени професионални медицински производи и облека на глобалната здравствена индустрија. СПЕЦИФИКАЦИЈА : овие класични панталони за чистење дами со стил по спектар се идеални за секоја активност на отворено или секојдневна пригода и се совршени за патување. Овие 2 џебни панталони за жени се удобни, ултра мека ткаенина и достапни во различни бои. Панталоните во стилот на чистење сигурно ќе ги свртат главите каде и да ги носите.Добијте повеќе за вашите пари што се трошат со купување на овие женски пилинзи панталони кои се удобни и совршени. Струже женски панталони изградени од цврста ткаенина за носење и лесно миење бидејќи боите не се избледуваат откако ќе ги измиете. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Достапни Се Различни бои различни големини на располагањематеријал-Ултра-меки две страни и еден заден џеб ЕЛАСТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : Издржлив висококвалитетна ткаенина Прифатлива цена совршени совршени панталони бескрајната потрага по совршени панталони за чистење завршува тука со Униформите На Спектарот Меки Панталони за Чистење. Овие елегантни панталони за чистење одат добро со секоја пригода, без разлика дали станува збор за настани на отворено, спорт или како униформа. Ултра-меката ткаенина им нуди ветровито чувство на овие панталони, а еластичниот појас го прави совршено вклопување за време на секоја спортска активност или за време на вашето напорно работно време. Тесниот стил дава привлечен изглед на оваа унисекс панталона за чистење. Додавајќи пердув на својот изглед, има два странични џебови и стилски заден џеб. Овие џебови имаат доволно простор за држење на вашите додатоци. Исто така, тесното вклопување го прави толку удобно додека ги носите овие панталони како униформа. Додавајќи пердув на својот изглед, има два странични џебови и стилски заден џеб. Овие џебови имаат доволно простор за држење на вашите додатоци. Исто така, тесното вклопување го прави толку удобно додека ги носите овие панталони како униформа. Додавајќи пердув на својот изглед, има два странични џебови и стилски заден џеб. Овие џебови имаат доволно простор за држење на вашите додатоци. Исто така, тесното вклопување го прави толку удобно додека ги носите овие панталони како униформа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Осветлете ја секоја просторија со Оваа Војна На Ѕвездите : Непријателски Ѕиден Постер Со Една Мрежа...

Симулација На Модел На Канџи на диносаурус Мека Ноктот На Диносаурус Куклена Играчка Интерактивна Рака

Оваа ликовна уметност платно печатење Од Дизајн Уметност е создадена со користење на процесот на giclee, н�

вебстер страници боја здроби кожа занает колега фолио овој практичен организатор со патент има надвор�

Викерман 30 " Шампањ Ела Вештачки Божиќен Венец со 260 Пвц Совети Вклучете светла и модерна декорација за о

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема з�

ПОДЛОГА ВО СОБАТА,FRT ДИСК БРК Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара : 19982004 ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР 19961997 ГЕО ТРА

Луминистата Од свилена боја помага темната коса да изгледа и да ја почувствува својата најздрава со бог

Без разлика колку е тешка или валкана работата, ќе можете да ја постигнете со подобрена удобност и мобил

Овој Голем И Висок Ковач Еко Истегнување Рециклирано Поло Од Секач И Бак гордо го покажува вашиот Детро�

Џосмо Момчиња Вингтип Оксфорд Чипка Фустан Чевли Класичен дизајн на квадратни прсти, врв на крилото и с�

Керамичката подлога За сопирачки И хардверскиот комплет Z17 Evolution е прифатлива замена на залихите за ваш�

Елиминирање на остри рабови за да ве остават со мазни, допирни капаци Лесен допир е се што е потребно...

Куќиштето е дизајнирано специјално за верзијата " Mac Book Pro 13 инчи" Со Број На Модел а1706 А1708 А1989 А2159 А2251 А2289

Употреба : Складирањето Вклучува : 1 Упатство За Нега На Корпа За Складирање : Избришете со влажна крпа ил

Dreamline UnidoorX е врата за туширање без рамка, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надо�

Scroll