Свеж
# MS51848, Воена Висока Јака Сплит Брава Мијалник Црн Фосфат

MS51848, Воена Висока Јака Сплит Брава Мијалник Црн Фосфат

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

#10 MS51848, Воена Висока Јака Сплит Брава Мијалник Црн Фосфат (Количина : 7500) Висока Јака Сплит Брава Машини за Заклучување. Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди. Пролетен Челик. Црна Фосфатна Завршница. Достапна е бесплатна Сертификација На Производителот. Произведено во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Scroll