Свеж
Мали Деца Детски Маици Со Еднобојна О-Врат Танц Без Ракави к Тркачка Резервоар За Земјоделски Култури Балетска Гимнастика Танцувачка Облека Маица За Одмор За Деца

Мали Деца Детски Маици Со Еднобојна О-Врат Танц Без Ракави к Тркачка Резервоар За Земјоделски Култури Балетска Гимнастика Танцувачка

Присуството: Во магацинот
DEN 351.84

Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 48см/18,90" Должина : 33см/12,99" Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 50см/19,69" Должина : 35см/13,78" Големина : 120 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 52см/20,47" Должина : 37см/14,57" Големина : 130 Препорачана возраст : 5-6 години Биста : 54см/21.26" должина : 39см/15.35" големина : 140 препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 56см/22.05" должина : 41см/16.14" големина : 150 препорачана возраст : 8-10 Години биста : 58см/22.83" должина : 43см/16.93" нашите свежи кошули Со кружен врат Се Направени Од Мек памук ткаенина Од Мешавина од полиестер, дише и отпорна На Собирање И повеќе дише и се намалува од обичните памучни маици. издржлив.пријатно за кожата и удобно, умерено чувство на рацете, малку еластично, но не лесно се деформира, ладно во лето, може да го допре човечкото тело кожата исто така ги прави луѓето да се чувствуваат меки и не stiff.It изгледа одлично со фармерки, шорцеви, панталони, па дури и здолништа во fall, зима и пролетсоодветен за секојдневно, враќање на училиште, патување, излегување, секојдневно носење, забава итн. Тоа е исто така идеален подарок за роденден и празникдржете ги да изгледаат одлично внатре во училницата и надвор со нашата класична маица; гардероба основна за секое дете.Облечете ја со кошула со јака одозгора или фрлете ја нивната омилена качулка за лежерен изглед направен За игралиштето Маичката е изработена од полиестерски влакна, дише и ја отстранува потта, лесна за сушење ткаенина, добра апсорпција на влага, пријателска за кожата и удобна, умерено чувство на рака, малку еластична, но не е лесна за деформација, ладна во лето, може да го допре човечкото тело кожата, исто така, ги прави луѓето да се чувствуваат меки и не вкочанети. Класичен екипаж исечен врат и кратки ракави ги прават овие удобни графички маички момчињата ќе сакаат да носат. Постојат многу живописни обрасци отпечатени од двете страни. Кога вашите деца ги носат Овие Маици, тие ќе бидат попопуларни. Во комбинација со неговите омилени шорцеви, ова брзо ќе стане омилен врв за Вашето Бебе. Убаво за училиште, забава, вокација, одмор, роденденски подарок, викенд, секојдневен и секојдневен wear.It е најдобриот подарок за момчиња и девојчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ова локо има популарна, и атрактивна, Облека На Железнички Авион Уште повеќе ќе импресионира со неколку

Сезона : четири сезони Пол : Жени, Девојки Стил : Мода Материјал : Памук Тип На Шема : Цврст Должина : Долго..

Летниот Сукулент е прекрасна репродукција со прекрасни зелени и црвени кактуси, преиграни на дрвени шт�

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални процепи за да се овозможи воздушен преми�

Традиционален ориентален Дизајн тепих за тркачи со сопствена големина е машински изработен Во Турција

ЖЕНСКА ИНКОНТИНЕНЦИЈА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА Гаќи бидете сигурни да го изберете вистинското ниво на

видаксл Бања Огледало Сонома Даб 31.5 "x0 6" x14 6 " Иверица, 804617додадете допир наesетски пријатен во вашата бањ�

апсуј Модни Дуксери За Жени Пуловер На Вратот На Екипажот Мода Во Еднобојна Зима Fall Со Џебови Врвови Со �

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

АртиксЖенски Плус Големина Резервоар Врвот, До Големина 28 Охајо Mapladies " Заоблени Одговара 100% Чешлани Rings

Поддржани од супериорни материјали и ригорозни тестирања, краевите на надворешната шипка за вратоврск�

Ова одржливо предиво се врти од рециклирана пластика, што помагаодржувајте шишиња и друг отпад надвор о

Гудјер Вива 3 Гума За Сите Сезони 235 / 60Р16 100Т е долготрајна гума за сите сезони со сигурна влечна сила со и

Потопете се во убавината на природата и откријте ги тајните На Шумата И Планините Опосум Оваа прекрасна

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Швајцарски Симулиран Син Топазстон Тип_2 : С�

Машки Копчиња Со Кружен Врат Со Кратки ракави Маица Мода Обична Цврста Слабеење Врвни Обични Спортови С

ТСВ БРУКЛЕНДС 18Х8 5Х120 20ЕТ 72.1 ЦБ МАТ ЦРНО ТРКАЛО ТСВ БРУКЛЕНДС 18Х8 5Х120 20ЕТ 72.1 ЦБ МАТ ЦРНО ТРКАЛО ТСВ БРУКЛЕ�

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Потпетици, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумпи Со Нис�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Потпетици Сандали За Жени Големина 4 Лизгање На Жени Удобност Одење Рамни Мокасини Секојдневни Чевли Во

Прицврстувач Суперстор Нуди Масовно СамоДупчење Завртки #14 x 6 " / Непроменета / Шестоаголна Глава За М�

Блуза Полиестер Секси Дневна Жена Атлетски Сетоваа Дамска Блуза е изработена од Полиестер и е дише и уд�

Детали за предметот : *Домашна ВОДООТПОРНА 3д Дупки Океанска Плажа Декоративно Сликарство Налепница За �

Изработени од стврднат челик за издржливост ЗА разлика ОД оем игличките што имаат глави На Ален, Игличк�

Колекцијата Помона се одликува со извонредна изработка на врв од цврсто дрво со метални нозе што ќе тра�

Големина : С Половината : 7098см / 27,5638,58" Под Биста : 6483см / 25,2032,68" Големина : М Половината : 74102см / 29,1340,16" Под Б�

Составен од блескаво 14 каратно жолто злато, овој синџир на шпига е идеален додаток за секој изглед...

Scroll