Свеж
Џемпери За Жени Плус Големина Домашен Одмор Каузални Женски Џемпери Големина На Вино Л

Џемпери За Жени Плус Големина Домашен Одмор Каузални Женски Џемпери Големина На Вино Л

Присуството: Во магацинот
DEN 803.68

ДАЕТИРОС Џемпери За Жени Плус Големина Домашен Одмор Каузални Женски Џемпери Големина На Вино Ќе сакате да живеете во ОВОЈ ДАЕТИРОС За Жени. Изработен во супер-меко плетено со рамо за капка и опуштено вклопување, се одликува со високо-низок раб со странични отвори за врвна удобност и подвижност. Деколтето на екипажот и манжетните со ленти се испробани и вистинити. детали кои нудат дополнителна атмосфера, а миењето на облеката му дава без напор гроздобер изглед. Носете го без разлика дали сте надвор и околу или во текот на денот. Исклучиво на . Материјал : 60% Памук/40% Полиестерска Нега : машина за перење Земја На Потекло : Увезена Фит : Опуштена Тежина : Средна Тежина Деколте : затворање на Вратот на Екипажот : Карактеристики На Пуловер : капка рамо; манжетни со ленти и полите; високо-низок раб со странични отвори. грешка : . Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. ОСНОВНИ вредности НА ДАЕТИРОС : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Линија сува.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Погодна Пригода : Совршена За фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Оваа активна облека е доволно разноврсна за носење јога, како и разни други вежби, спортови, тренинзи и тренинзи, без разлика дали претпочитате возење велосипед, трчање или пешачење. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно машинско перење во ладна вода / не избелувајте /Мијте со слична боја. Може да се мие во машина и да се исуши како што сакате без да ви одземе време и енергија. За Услугата : ако за какво било прашање со нашиот производ, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Носете ја оваа избледена слава женска лента со отворен кардиган преку фустан или блуза за класичен изгл

Пакет : други додатоци не вклучуваат Материјал : детали За Полиестерзиза : Мала : Должина : 22,83 " (58см), Бист�

Женски Плетени Џемпери 2022 Цврст Џемпер Плетен Плетен Дрес Со Долг Ракав' Лабави Половини Термални Пакув

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Рамо : 49см / 19.29" Ракав : 48см / 18.90" Должина : 61см /

Женски Мода Долги Ракави Боја Појавување Круг Вратот Лабава Пуловер Лента Врвови Блуза Плетени Џемпери

Женски Екипажот Вратот Долг Ракав Боја Блок Плетени Џемпер Повик Пуловер Скокач Врвови Мека Предна Пат�

Жените Повик Крпеница VВратот Долги Ракави Патент Џемпер Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со

За воведувањето на брендот : Убави дами, добредојдовте Во Енвеји Ние сме посветени на обезбедување на к�

Homadles Кардигани За Жени Плус ГолеминиЛабава Печатени Кардиган Мултиколирана Големина XXLCardigans За Жени Пл�

Џемпер За Жени Секојдневен Есенски Џемпер За Жени Трендовски Плетен Пуловер Џемпер Основни Есенски Врв

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пулове

Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно Одговара : Одговара на гол�

Без трикови само сите се однесуваат кога ќе ја прославите сезоната со овој плетен врвот на uberмеки Хаци...

Scroll