Свеж
1111фурон Пар Спортски Ракавици Рачна Заграда За Кревање Тегови Заштита На Рацете Нелизгачки Ракавици За Дишење што ја отстрануваат Влагата

1111фурон Пар Спортски Ракавици Рачна Заграда За Кревање Тегови Заштита На Рацете Нелизгачки Ракавици За Дишење што ја отстрануваат

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Опис : овие фитнес нелизгачки ракавици се дизајнирани со ремен за зглоб за да ги направат ракавиците да не паѓаат.Ракавиците за кревање тежина се погодни за многу прилики, како што се кревање тежина, мртво кревање и друга кондиција.Спортските нелизгачки ракавици се дизајнирани со површина што не се лизга и ве тера да ги зграпчувате работите поцврсто.Нелизгачките ракавици адотпс супериорен материјал и е отпорен на триење и не е лесно да се оштети.Спортските ракавици имаат добра дише и можат да помогнат да се отстрани мирисот на пот за време на спортот.Спецификација : Материјал : Ткаенина.Боја : Црна.Големина : С, М, Л, ХЛ.Големина С : Обем На Рака : 16,5-19,5 см.Големина М : Обем На Рацете : 19,5-21,8 см.Големина Л : Обем На Рацете : 21,8 см-23,8 см.Големина XL : Обем На Рака : 23,8-25,9 см.Забелешкиможе да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Пакет вклучени : 1x пар ракавица. Овие фитнес нелизгачки ракавици можат да помогнат да ги заштитите рацете за време на фитнес и спорт. Ракавиците за кревање тежина се добар избор за употреба за време на кревање тежина, мртво кревање и така натаму. Спортските нелизгачки ракавици не се лизгаат, нека можете поцврсто да ја фатите шипката. Ракавиците што не се лизгаат дишат и ја отстрануваат влагата и се удобни за употреба. Спортските ракавици се погодни за носење или складирање, мали и лесни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Челична рамка со армирана челична плоча, капацитет на тежина од 300 фунти, 8 нивоа на магнетна отпорност, л

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Освежете го вашиот стил на топло време со времето и сандалите на лакот на Tru Овие слатки флип апостолки и

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Уметник : Janelle Penners Ubject : Seasonal Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова е под

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

Висок и елегантен, овој Тумблер за патувања од не'рѓосувачки челик има 22 унци од вашиот омилен топол или

Пријатно до нивните прсти! Детето на моето 1 парчиња пижами со микрофлеи со слатки отпечатоци и шарени к�

Дневна во овој сон на шепотот 2 парчиња од lyеклин цел ден и ноќ! Овој пријатна дневна сет доаѓа со кратки �

Современи моменти од Гербер Бебе и Детско момче Едно парче ромпери се направени од лесна, дишејќи памуч�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Безбедно запечатете ги течноста или воздушните врски на цревата со овие порти 32770 тешки стеги на тешки TB

Со класично инспирирани обрасци, меки, суптилни бои и средна висина, лесна за чистење предиво, колекција

Колекцијата Harput Feautures ги привлекува глобалните инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и

Уметник : Wyannesubject : People Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Момците на Рибок „дигитални“ кратки ја одржуваат вашата олстар удобна додека тој останува активен...

Уметник : Lightboxjournals Ubject : People Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис подготвено

Одбори, планирање на квартет престиж 2 вкупно избришете го тримесечниот календар Планирањето и организ�

Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите вежби Со е

Маицата на екипажот на ребрата од Terra & Sky е внимателно дизајнирана со модерен Vврат и опремена на лактот �

Складирањето без кавга без кавга само го склопува во торбата, а потоа земете и одете стол на сите времен

Уметник : Ема Каролинсјубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галерија обвиткано плат�

Професионална, добра замена на задниот дел Опремено со она што ви треба за да го замените заклучувањето

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за

Вертикалните кошули со ленти доаѓаат до безвременски гардероба Оваа кошула за работна облека доаѓа со �

Пред многу време во галаксија далеку, далеку . го најдовме овој прекрасен, премиум Војна на Starвездите : С�

Чевлите на сопирачките на Вагнер користат материјали за триење на ОЕ за оптимални перформанси на сопир�

Украсете го вашиот дом со овој прекрасно детален украс за зимска колекција на чудата што е сигурно да го

Scroll