Свеж
Декор За Соба во корашан, Сам 3Д Налепници ЗА Акрилни Кристални Ѕидови Дневна Соба Спална Соба Тв Позадина Дома, Домашен Декор

Декор За Соба во корашан, Сам 3Д Налепници ЗА Акрилни Кристални Ѕидови Дневна Соба Спална Соба Тв Позадина Дома, Домашен Декор

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со мене. Патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. Паун НАПРАВИ САМ 3Д Налепници СО Акрилен Кристален Ѕид Дневна Соба Спална СОБА Тв Позадина Домашна Карактеристика : 100% Сосема нова и квалитетна, нетоксична, заштита на животната средина украсете ја вашата спална соба/бања/дневна соба со прекрасната налепница за ѕид од дрво со рамка за фотографии, додадете ја вашата соба дел од уметничка атмосфера!Може да се нанесе на секоја мазна чиста и сува површина.Украсете ги внатрешните ѕидови или прозорецот на домот, бањата, канцеларијата, студентскиот дом или продавницата може да се отстранат, отпорни на вода, двостран визуелен дизајн еколошки ѕидни налепници материјал : пластика Големина : 50 * 60см/19.7*23.6" стил На Ѕиден стап : растителни цвеќиња 3д ѕидни налепници тип : како што е прикажано на сликата : видете ја сликата : оваа налепница за ѕид може повторно да се користи на мазен ѕид и површина. Содржина на пакетот : 1x Ѕидна Налепница Користете Висококвалитетни Материјали. Најдобар Подарок За Вас или Вашите Пријатели. Погоден За Домашна Употреба. Направете Вашето Семејство Да Изгледа Подобро. Кажи Ми Ако Ти Треба Нешто.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Швајцарски Симулиран Син Топазстон Тип_2 : С�

Изработени од стврднат челик за издржливост ЗА разлика ОД оем игличките што имаат глави На Ален, Игличк�

Да Биде Вашиот Омилен Удобен Пуловер Дуксер Класично Вклопување За Возрасни, Точно По Големина За Лесна

Женски ВВрат Елек Џемпер Женски Елек Надворешна Облека Внатрешна Облека И Зима Новокарактеристики : 1 К�

Спецификации : Материјал : памук Пол : Бебе Девојки Тип На Шема : Цртан Филм Име на брендот : друго Одговар

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : жени летни шорцеви на плажа, џебови мини панталон�

Јоанадуенас претставува прекрасно Украсено Дрво Од 14х8 Злато Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матир�

Рачките за изнајмување освоија повеќе теренски првенства од сите други брендови комбинираната Ексклуз

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Машка Летна Мода На Отворено Секојдневно Еднобојно Копче Со Повеќе Џебни Спортски Шорцеви Панталоника�

Колекцијата Помона се одликува со извонредна изработка на врв од цврсто дрво со метални нозе што ќе тра�

Scroll