Свеж
Женски јакна со џебови Надворешна Облека Ревер Палто За Стрижење Со Врат Дами Со Еднобојна Боја Секојдневни Кимоно Ракави Широки Полу Ракави Темносина 3XL

Женски јакна со џебови Надворешна Облека Ревер Палто За Стрижење Со Врат Дами Со Еднобојна Боја Секојдневни Кимоно Ракави Широки

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Нејасна Јакна Од Руно, Зимски Топли Палта, Јакна Од Надворешна Облека Шерпа Тип На Шема : Еднобојна, Џебови, Меки Боја : Црна, Кафе, Кларет, Темносина, Темно Сива (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Лапел : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој шерпа палто се одликува со згуснување, вратот на лапл, еднобојна боја, џебови, нејасно руно.2. Тој е дизајниран да биде за создавање пообична лабава форма. 3. Надворешните странични џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.4. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Зимски Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Меки Капут За Жени, Долги Ракави Пуловер Облека, Дами Трендовски Шерпа Палто. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина од Руно,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женското Секојдневно Палто Со Јакна Има Ревер, Мек И Удобен Нејасен Материјал Од Руно, Модна Цврста Боја, Два Странични Џебови, Лабавиот Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тавоп Паун Женски Капут Женски Temper И Зимски Темперамент Тенок Еднобоен Волнен Капут Беж 12...

Модна Жена Маица Со Долги Ракави Front Отворена Предна Надворешна Облека Цврста Блуза Палто Врвови Копче �

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Женски Зимски Ревер Тенок Капутack Јакна Долг Парк Шинел Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Голем�

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 102см / 40.16" Должина : 64см / 25.20" Ракав : 60см / 23.62" Рамо : 44см / 17.32" Големина : М САД

Женски Пролетни И Есенски Палта Топла Цврста Долга Ракав Надворешна Облека Карактеристики : 1.Специјале

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Волнени Палта Од Гр�

Женски Топол Џеб Капут Со Качулка Долга Јакна Зимски Паркови Без Ракави Карактеристики : 1.Карактеристи�

Кардиган за Ноќта на вештерките За Жени Fall Мода Печатење Мачки Од Тиква Плетени Отворени Џемпери Од Кар�

есенски блузи за жени мода 2023 / есенски јакни за жени 2023 трендовски / есенски дуксери за жени / есенски ко�

Женска Мода Обична Боја На Патент Што Одговара На Џеб Со Качулка Со Долги ракави ве Молиме проверете ја �

Пакетот вклучува : 1 парче табела со големина на јакна : Големина : М Биста : 102см / 40.16" Ракав : 71см / 27.95" Долж

Женски Градиент Печатење Неправилни Три четвртини Ракав Кардиган Со Џеб Јакна Карактеристики : ❀Матер�

Женски Принт Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави со Џебна Јакна Карактеристики : Печатен, Мек, У

Сезона : Пролетumn Зима Пол : Жени Повод : Мода, Секојдневно Материјал : плетење волна Должина На Блуза : Ред

3,5 мл., 100% полиестер добби, 100% полиестер тафта во долниот дел на телото и ракавите, 100% полиестер печатена �

Завиткајте се во топлина и стил во палто на Целзиусови Класичен ватиран дизајн го одржува вашиот изглед

Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечена Модна Облека За Печатење Секојдневни Ватирани Јакни

Scroll