Свеж
Хувер Тип А Премиум Алерген Торба Пкг

Хувер Тип А Премиум Алерген Торба Пкг

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Рака и Чекан Хувер Тип Премиум Алергенски Вакуумски Кеси помагаат да се фати прашина, нечистотија и остатоци од домаќинството, додека Сода Бикарбона Со Рака И Чекан ги неутрализира мирисите додека вакуумирате. Одговара на модели/серии на правосмукалки : Хувер* Концепт Еден*, Концепт Два*, Соѕвездие*, Комерцијална Лесна, Комерцијален Чувар*, Деценија 80*, Деценија 800*, Елита*, Бис*, Футура*, Иновации*, Наследство*, Најпосакувана*, Пауермакс*, Рс*, Бегство*, Мека И Лесна*, Спектар*, Дух*, Спринт*, Надмоќ*, Темпо*, врвот пополнете кабриолет*, турбо МОЌ* (1500, 2000, 2200, 3000, 3200, 4000, 4200 Серија) И Широкопат* Најпосакувана* Исправена. БИСЕЛ* * Меко Тело**, Партнер За Моќ**, Микролок**, Тврдо тело** и Енергетски Простории** Исправени. Раката и Чекан Премиум вакуумските кеси Со Алергени зафаќаат 90% од алергените на 1 микрон или поголеми, вклучувајќи првут од домашни миленици, полен од трева и амброзија, влакна од домаќинството и остатоци од грини од прашина. Хувер Тип Премиум Алерген Торба Пкг.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Професионална, добра замена на задниот дел Опремено со она што ви треба за да го замените заклучувањето

Овој меѓународен тренд на Никелодеон Сон Ден Постери за theидови на мисли е дизајниран со високо квалите

Карактеристики : 1 Дводелни костими за капење,умерено сечење и покривање на дното.Отстранлив мек градни

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Женски Џемпер, Женски Кардиган Со Долги

Co Silver Jeans Co Gordie Loose Fit Straight Flurs Flys Горди е нашиот најлабав вклопен Jeanан кој обезбедува максимална удобност

Оваа пижама за пижами за жени е изградена од екипаж, панталони со еластична половината, што го прави пог�

Уметник : Giorgорџо Тониолошубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи Производски тип : Галерија

Челична рамка со армирана челична плоча, капацитет на тежина од 300 фунти, 8 нивоа на магнетна отпорност, л

Врските со овална форма на оваа нараквица секоја куќи центрирани сини дијаманти со халос околу нив...

Effеф Вингер присуствува на колеџ за локална заедница откако ќе се открие дека го лажел диплома и, на изне

Чевлите на сопирачките на Вагнер користат материјали за триење на ОЕ за оптимални перформанси на сопир�

Scroll