Свеж
Крег Рамки ХАТЕРАС XL, Рамка За Слика, Барндур Браун

Крег Рамки ХАТЕРАС XL, Рамка За Слика, Барндур Браун

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Серијата HATTERAS XL ги комбинира удобностите на рустикален стил со елеганцијата на рафинираната убавина во рамка од 2.375" цврсто дрво рамка. Потресените барнвуд и издржаните тонови ги спојуваат природните дрвени кафеави и старото варосуване за Селска шик .етика. Од Рустикален До декор На Фарма, Кафеавата рамка За слика Hatteras XL Barndoor Е совршено централно парче за вашиот простор. Фарма стил; Земја шик соба декор; барнвуд вознемирувачки. Рамката вклучува : стакло, цврста црна подлога и претходно прикачен висечки хардвер со печат. Рамката држи печатење од 10х12 инчи. Областа за гледање е 9, 5х11, 5. Обликувањето на рамката е широко 2,375 инчи; конструкција од цврсто дрво. Рамката е наменета само за ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД (хардверот овозможува портрет или ориентација на пејзажот).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Со вашиот избор на достапни опции за боја и големина, Разновидноста На Тепихот За Седло Куристан го прав

Загарантиран шоутопер, модерната Морнарица Кадифе Парквеј Акцент Стол е современ преземе на класичен б

Уметник : Red Atlas Designs Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подг

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата На Теписи медисон Во Висок Стил Преодни Т

Ширете го вашиот шарм на следната забава за коктел со оваа привлечна африканска африканска африканска �

Уметник : Карина okulasubject : City Scapestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова под

Поставете го расположението со Ѕидната Светилка Asон Вклучено со оваа набавка, е сијалица едисон во гроз

Оваа сирена крст II врамена wallидна уметност е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолу�

Тема : Animalsивотни Стил : Поп артпродукција Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовн

Уметник : Асаф Франкс Предмет : Градски Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана В

Хаски Облоги формираат соодветни Штитници за Кал се направени од издржлива, отпорна на удари термоплас�

Вашето дете ќе го сака нашето Носење Органски Боди Со Мала Ѕвезда Комплетот вклучува 5 боди со ракави со

Овој Тренд Меѓународен Марвел Месечината Најт Експлозија Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, му

Седнете и опуштете се во супермеката удобност на маицата на тајното богатство и сет за пижами од шорцев�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Берберконсовремена Стилизирана Област Ruсбербер Буша

Овој Тренд Меѓународен НасаЛогото Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела

Овој комплет за поправка на самоприлагодувач на сопирачките на барабанот е дизајниран да одговара на о�

Scroll