Свеж
Мазги Сабо За Жени Летна Платформа За Воздушни Перничиња Мрежести Мазги Сандали За Патики За Женски Лесни Чевли За Плажа Надворешни Влечки Чевли За Пешачење

Мазги Сабо За Жени Летна Платформа За Воздушни Перничиња Мрежести Мазги Сандали За Патики За Женски Лесни Чевли За Плажа Надворешни

Присуството: Во магацинот
DEN 319.84

Опис На Производот . жените обични чевли имаат три карактеристики : . 1. Дише : вамп е направен од мрежеста ткаенина со добра воздушна пропустливост. 2. Воздушно перниче : ја зголемува удобноста на чевлите и има добар ефект на амортизација. 3, Мода : секој чевел е внимателно дизајниран, во согласност со најпопуларните елементи во моментот. Тоа ви дава големо искуство.Ние се фокусираме на производство и дизајн на женски чевли.Ќе ви обезбеди многу добра услуга. Два начини на носење, мода. Тие можат да се носат како чевли за вежбање или како флип-апостолки. Горна. Мека и удобна шуплива мрежа горна, перформансите што дишат се многу добри.Чувајте ги нозете суви и удобни во секое време. Внатре. Удобна мрежа внатре, апсорпцијата на влага и перформансите на апсорпција на пот се добри. Гумен нелизгачки ѓон. Гумениот ѓон против лизгање со воздушно перниче не само што има многу добар ефект против лизгање, туку има и многу добар ефект на ослободување од удари, што ви носи поинакво искуство при одење. Гумен ѓон. ●СОВЕТИ ЗА ГОЛЕМИНА●Додадете кадифе внатре стилот работи малку мал поради тоа што има слој од кадифе внатре, се препорачува ДА СЕ ЗГОЛЕМИ ЕДНА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ, единечните чевли можат да бидат според табелата со големини за да се избере големината. €Вентилација ● Сабо за горниот дел на жените е направен од дизајн на исечоци од мрежа, со добра функција за вентилација. ①Практично, може да се користи како влечка дома или како спортска сандала за одење, што е многу практично. Градинарски чевли за сите сезони. ●Удобност●оваа платформа ги затнува чевлите целокупната употреба на релативно висококвалитетни материјали, горната нога за зголемување на удобноста, ви носи различно искуство при одење. ●Антискиден Ѓон●сандалите за одење за женски чевли имаат гумен антискиден ѓон, плус воздушното перниче има ефект на апсорпција на удари, има добар стисок на земја, помага да се спречи лизгање.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Кингшију1 од Пазарот На Џојбај.Спецификации : ...

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени Паке�

€ [Пакет] : две Парчињадолг ракав круг вратот врвот и еден пар на панталони ● [Материјал] : останете топло

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Пижами, Облека За Спиење, Ноќна Облека, Дводелен Комплет Пижами, Маи

За Dyegold Жените Capri Pajama Постави Кратко Sleeve Кошула И Capri Панталони Sleepwear Pjs Поставува Мека Lounging Тимови Со Џеб

Бебе, ладно е надвор! Загрејте се во пријатна пар пижами од loveубов на прв поглед Создадени со стилски рак

Ywdj Широк Спектар На Производи Zwj Ако сте многу заинтересирани за овој производ, но сепак чувствувате дек

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница hfyihgf! Ве молиме, не повикувајте се само на упатството за голе

Опис : Име на производот : Женски Панталони За Слободно Време Панталони Печатење Спортски Панталони За �

Големина : 100 Препорачуваме Возраст : 1824 Месеци Биста : 56см / 22 Ако сте заинтересирани, можете да го следит�

Големина : С Биста : 102см / 40.16" Половината : 29см / 11.42" Колк : 102см / 40.16" Ракав : 17см / 6.69" Должина : 60см / 23.62" Должи

Божиќни Жени Мајка Кариран Печатење Блуза Блузи+Панталони Семејна Облека Pajamas Features : 1.It изработен е од в�

Големина : И Половината : 6894см / 26,7737,01 "Должина На Панталони : 19см / 7,48" Под Биста : 6292см / 24,4136,22" Големина : М �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дами Пижами Комплет, Салонска Облека

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена облека : жени со две парчиња облека, сет на дами пижами, дневна

Cartените со цртан филм со кратки ракави, печатени шарени пижами, се изработени од мека ткаенина од мешави

Сезона : Пролет, лето, aut Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен, спорт Одговара : одговара точно на големи�

Големина : С Под Биста : 6488см / 25,234,6" Половината : 6288см / 24,434,6" Колк : 80100СМ / 31,539,4"Големина : М Под Биста : 6892см

Womenените со 2 парчиња пижама постави чипка трим вратоврска преднамизола и еластични шорцеви со мека обл�

Модни Жени Секси Мрежа Чипка Долна Облека Пижами Везени Дами Интими Сет информации За Производот : Инфо�

Женски Удобни Пижами Панталони Џеб Ноќта на Вештерките Печатење Врвка За Влечење Широки Панталони За Н�

Женски Зимски Моден Топол Три Парчиња Костум Меки Топли Фланелни Шорцеви Пижами Комплет Симпатична Мач

Scroll