Свеж
Жените Западен Каубојски Шапка Sequin Ѕвезди Каубојка Партија Шапка За Свадба

Жените Западен Каубојски Шапка Sequin Ѕвезди Каубојка Партија Шапка За Свадба

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Жените Западен Каубојски Шапка Sequin Ѕвезди Каубојка Партија Шапка За Свадба Карневал Рејв Маскарада Патување Костим Додатоци. Карактеристики. Sequin starsвезди и раб, прилагодлив ремен за брадата, капи за каубојка, широк раб го држи сонцето надвор од вашето лице и го штити вашето лице од штетните сончеви зраци. Погоден за настани на отворено, фестивали на кантри музика, патувања, пливање, велосипедизам, пешачење, фотосесии, забавни настапи, свадби, карневали, плажи и многу повеќе. Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Крпа. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Цела Сезона . Количина : 1 парчиња. Шема : Sequin. Боја : Бело Сребро. Повод : Дневно, Плажа, Забава. Големина : 38*30*13см/14.96*11.81*5.12 инчи. Пакет Вклучувајќи : . 1* Каубојска Капа . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Шапка со широк Раб : sequin starsвезди И раб, прилагодлив ремен за брадата, капи за каубојка, широк раб го држи сонцето надвор од вашето лице и го штити вашето лице од штетните сончеви зраци. Мек Материјал : западната каубојска капа за жени е изработена од ткаенина, која е мека и пријателска за кожата и дише, лесна и издржлива, што ве одржува удобно. Широко Се Користи : забавната каубојска капа може лесно да се спои со фармерки и Маица за секојдневен изглед и е совршен додаток за секоја облека, правејќи да изгледате стилски и удобно. Совршен Подарок : западната каубојска капа е погодна како подарок За Божиќ, Денот на Мајката, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, роденденските подароци за семејството или пријателите. Многу Прилики : Забавните каубојски капи за возрасни се погодни за настани на отворено, фестивали на кантри музика, патувања, пливање, велосипедизам, пешачење, фотосесии, забавни настапи, свадби, карневали, плажи и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Широк Применлив Повод : унисекс дизај�

Опис : за да создадете елегантен и гроздобер стил, оваа капа од филц има еднобоен дизајн и декорација на �

Описр со дизајнот НА ЛЕР, прекинувачот ќе блеска, Оваа Божиќна капа е погодна за жени, децата носат На Бо�

1 триаголник шамија со шапка раб дизајн, креативни и практични Моден печатен дизајн, тоа е прекрасна шам�

Пол : Unisexstyle : Обем на Casualhead : 54cm и високо квалитетно, дозволуваат некои разлики како резултат на рачното м

Нама Мерек : Фггфитур : Менгијазмусим берлаку : Мусим Полу Дан Мусим Панастипе Пола : Цетакнама Департман

Машка И Женска Летна Мода Секојдневна Сенка За Заштита Од Сонце Излезете Да Играте Рибарска Капа Слив Х�

Карактеристика : Чувајте ја топлата Применлива Сцена : Лежерна Применлива Сезона : Датум На Издавање На �

женски капи зима;капа и шал во собата за жени;машки зимски капи;жени зимска шапка;плетени капи за жени зи

Сезона : Пролет / Лето / Fall / Зима Пол : Жени, Мажи Материјал : Полиестер Тип На Шема : Почва Стил : Секојдневн

Мажи Жени Широки Топли Капчиња Зимска Волна Плетени Скијачки Капи Шапка Функција 100% сосема нов и висок �

Лесно Се Совпаѓа : може да собере многу секојдневна облека, јакна, фармерки или друга каузална облека ит�

ДИШЕ : Меката Капа за Плажа дише и удобна за носење цел ден во движењепакетот вклучува капа за плажа : Вна

Изберете пом, која било пом! Подгответе се за забавни вибрации и студени температури оваа зима со овој п�

Опис Цртаната памучна капа е направена за да одговара на коса со кратка до долга должина Оваа капа се вр�

Scroll