Свеж
3-Парче Постави Странични Четки За Сите За Серијата Иробот Соба И Завртки

3-Парче Постави Странични Четки За Сите За Серијата Иробот Соба И Завртки

Присуството: Во магацинот
DEN 160.00

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .* Страничните четки одговараат на сите за моделите на i Robot Roomba од серијата 500/600/700.* Добрата странична четка ги оптимизира убедливите перформанси на за Irobot Roomba во аглите и рабовите . * Косата, прашината и нечистотијата совршено се враќаат назад и се вакуумираат од страничната четка на четката за чистење .Содржина на пакетот : 3*Странични четки3*заврткабелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Детални спецификации

Додатоци на производи

197887 Катлас, Обложен Челик, ЕФИ, Гас;Холи и Снајперист ќе ви помогнат да ја завршите размената НА ЕФИ со но

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Одличен вкус сладолед направен со чиста, свежа, крем од нашите млечни производи Ние сме познати по нашит

Без оглед на тоа, секогаш ќе се вратиме на класиците Ribbed Curtleneck на бесплатното склопување е тој безвремен

Лесниот и удобно за носење Мико Макс 30 седиште за новороденчиња за новороденче поддржува бебиња задно о

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ : Продадена Директна Количина : Продадена поединечно материјал : Челик Капац

Дајте му на вашиот кабинет допир на стил Со Слободата 3" Прстенесто Влечење Се одликува со дизајн од 3" це�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Продолжете да ја градите забавата Со Minecraft Earth Boost Мини Слика 2Пакети, врз основа на ликови од познатата в�

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја Оваа акција по�

Осветлете ја секоја просторија со оваа телевизија Marvel Comics Агенти на Марвел на S.H.I.E.L.D Постер за лого wallи

Изразувајте свој уникатен стил со едноставен класик, vвратниот скокач на францускиот тост се одликува с

Диск за рамнотежа на WACCES со диск за рамнотежа на WACCES, можете да го подобрите рамнотежата и стабилноста, д

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова blueиден часовник со сини традицио�

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцела

Каролини Богатства 8660JMAT Manate Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 "l x 24" W, разнобоен Внатрешен Или Надвореше�

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Petlas 'Imperium PT515 е летна гума што е дизајнирана за употреба на пукања и седани ориентирани кон перформанси О

Малку богатство боди, панталони и чевли се симпатична, модерна облека за облекување на вашето бебе за ед

Додадете малку искра во вашиот дом со плочки од WS Tiles Најубавите и елегантни плочки, така што без оглед н�

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Вашето kiddo е врзано за плажа во овој сет на рашгард заштитени со сонцето UPF 50+ Моето дете на Картер има екс

Поздравете Го Вашиот Гостин со вратари се достапни во различни слатки и шарени стилови; ќе можете да нај

Scroll