Свеж
Плетени Подлоги Сет На, Розова Цвет Лист Шема Маса Душеци Перат Отпорни На Топлина Подлоги

Плетени Подлоги Сет На, Розова Цвет Лист Шема Маса Душеци Перат Отпорни На Топлина Подлоги

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Комплетот ЗА ткаени подлоги XMXY има Розова Шема На Лисја Од Цвеќе Рачно Насликан графити дизајн кој е и елегантен и практичен. Додавањето на овие совршени душеци за маса во вашиот декор не само што ја подобрува целокупнатаesетска привлечност, туку обезбедува заштита за вашата маса од излевање и гребнатини.Инспирацијата доаѓа од се особено природата со голем број практични карактеристики што сигурно ќе ги цените, како што се материјали што се перат и Дизајн Отпорен на Топлина што ги одржува вашите подлоги да изгледаат како нови дури и по повеќекратна употреба. Издржливата ткаена структура работи ефикасно за да се спротивстави на абење, осигурувајќи дека овие душеци траат подолго во тешки средини. Секој заслужува најдобар квалитет на живот и јадењето секако игра важна улога за нас љубителите на животните. Плетените Подлоги што Се Перат прават исклучителен подарок за некој среќно да се пресели во нивните нови или во секое време подароци. Искрена Услуга : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме кажете ни и ние ќе ви помогнеме да ги решите. ●Душеци За перење ● ткаениот комплет за подлога е целосно перен и лесен за чистење. Ако подлогата се извалка, користете четка и вода со сапуница за да ја исчистите. Не е потребно машинско перење. ●Отпорност На топлина ● овие подлоги се отпорни на топлина до 176°F (80°C), што може ефикасно да ја заштити масата како нова. ●Дизајн На шаблони ● Секоја подлога за поставување во овој сет е дизајн на Розова Цветна Шема, која се разликува од другите обични подлоги за поставување. ●Издржлив Ткаен Дизајн} ткаениот комплет за подлога е совршен додаток на трпезариската маса, извонредно дизајнирани висококвалитетни подлоги за поставување, додаваат повеќе забава на вашата кујнска маса. ●Различни Намени● Совршен За секојдневна употреба или специјални прилики, ткаениот комплет за подлога додаваesетска привлечност и допир на софистицираност на вашата трпезариска маса.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : 4 инчи (10,2 см) дијаметар0, 7 см (0,2 инчи)дебелина класификација : Подножје : дизајн Во Форма На Трк�

12 парчиња Подлога : 6 парчиња Црна и 6 парчиња Бежеултраиздржлив, ув заштитен за да се спротивстави на изб

Опис Овој креативен и декоративен природен подлога е деликатна топлинска изолација чаша рампа...

Спецификации : Тип : Трчач На Маса / Големина На Декорација На Маса : 12"х 108 " Материјал : ткаенина Од Светки

Каролини Богатства CJ2007ECARC Писмо Е Музичка Белешка Писма Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки Голе�

Опис : Бидејќи подлогата за чаши е отпорна на топлина и против гребење, вашата маса може добро да се зашт�

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

Синозелена шема на ленти деликатниот дизајн на подлогата е совршен додаток за масата и може да се корис�

Сет од 12 Пијалок Подлоги Чаши Костери Чаша Мат Садови Со Држач Новикарактеристики : Изработен од издржл�

Табела Мат, Хексаграм Шема Плацемат Топлинска Изолација Рампа Декоративни Мат Опис : Висококвалитетен �

За Производот : не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги од плута со низок профил кои комби

Големина : 32*42см Материјал : памучна постелнина Боја : зелена Вклучуваат : 1табела за трпеза Со 6 Душеци За

Спецификации : Име : Божиќен памучен лен водоотпорен пласматбој : Многу стиловиматеријал : Крпа : 33х48см (П

Каролини Богатства SS4591 CARC Coker Spaniel Бонбони Трска Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошк�

Каролини Богатства CK4199 FC Фокс Териер Пинк Цвеќе Пена Подлога Сет на 4, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, мултиколирана Пена Подл

Каролини Богатства SS4706 CARC Norwich Terrier Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомо

Карактеристикипена Подлога трајно обоена и отпорна на избледување.Одлично е да ја чувате водата од ваш�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опи�

Големина : 4 инчи (10,2 см) дијаметар0, 7 см (0,2 инчи)дебелина класификација : Подножје : дизајн Во Форма На Трк�

Оваа подлога од јута е совршено прилагодена за трпезариска маса или масичка Користете го како акцент ил

Опис : токму овие карактеристики на памучна салфетка може да се постават веднаш до вашиот прибор за јаде

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Каролини Богатства CK5486 FC Слон Уво Бета Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, разнобојни Пр

Големина : како што покажува сликата Метаријален : силиконски материјал 100% Сосема Нов И Квалитетен! Име �

Големина : 10,2 см х 10, 2см0, 7см дебелина класификација : Подножје Функција : овој подлога може да биде соврш�

Колорадо, Планините Сан Хуан Диви цвеќиња и планински пејзаж Подлогата е одлично надополнување на секо�

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Каролини Богатства Bb5275carc Златен Ретривер Сет од 2 Држач За Чаши Автомобилски Подлоги, Голем, разнобоен С

Висок квалитет и Количина : 1 парчиња Боја : Боја Материјал : памучно јаже Големина : 30 х 30 см / 11,8 х 11,8 инчи

Scroll