Свеж
Лаптоп ПОЛНАЧ AC Адаптер Напојување ЗА Lenovo Fle 80SB000PUS, 80SB000QCF Лаптоп Лаптоп Лаптоп Chromebook Таблети Кабел За Напојување

Лаптоп ПОЛНАЧ AC Адаптер Напојување ЗА Lenovo Fle 80SB000PUS, 80SB000QCF Лаптоп Лаптоп Лаптоп Chromebook Таблети Кабел За Напојување

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

НОВ АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Полнач За Напојување Компатибилна Замена за Лаптоп Лаптоп Лаптоп Лаптоп Лаптоп Хромебок Таблет Ултрабук Кабел За Напојување. Вклучува Кабел За Напојување. Висококвалитетен Сосема Нов Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач Кабел За Напојување Компатибилна Замена. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз, Излезен Напон 20В *Брзи Бродови од САД*, 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите, 3 Години Гаранција За Услуга.Тестирани Единици, Безбедност : Над Заштита Од Напон, Заштита Од Краток Спој, Над Заштита ОД Струја НОВ Адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Полнач За Напојување Компатибилна Замена за Лаптоп Лаптоп Лаптоп Лаптоп Лаптоп Лаптоп Тетратка Chromebook Таблет Ултрабук Кабел За Напојување. Висококвалитетно Ново Напојување 3 години гаранција. Нова Компатибилна Замена За Напојување. Вклучува : Еден Адаптер и Еден Кабел. НОВ ЛАПТОП ПОЛНАЧ AC Адаптер Напојување за Lenovo Flex 4 80 SB000 PUS, 80 SB000 QCF Лаптоп Компјутер Лаптоп Chromebook Таблети Кабел За Напојување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Pwr ON е специјализиран за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп, �

Компатибилен HP / Compaq Пресарио CQ61422 SA CQ61422 SG CQ61423 SA CQ61423 SG CQ61424 EG CQ61424 SA CQ61425 EA CQ61425 EG CQ61425 SA CQ61426 EG CQ61427 EG Црна 6600ma

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Сосема Нова Батпит 11.1 Волт 4400m Ah 49wh Liјонска Батерија 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи 30 Де�

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Отворена Кутија DELL VTH85 Замена Лаптоп Батерија За Dell Ширина 14 9420 3Ќелија59,6 Wh 11,55 ВолтиЛитиумЈон...

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Нов AC Dc Адаптер Лаптоп Полнач За Леново Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ AC �

ГЛАВЕН ПРЕГЛЕД КАРАКТЕРИСТИКИ : Уред Поддржан : Лаптоп,Паметен Телефон,Таблет КОМПЈУТЕР,USB Уредуниверза

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

DCИзлез : 15 V5 A75 WВлез : 100240 V1.2 А 50 / 60 Hz|Пакет Вклучува : Еден AC Адаптер и ЕДЕН Американски Кабел За Напојувањ�

Одличен Материјал Цврста надворешна обвивка отпорна на пламен, Штити од гребнатини, испакнатини, капки,

Прегледбидете подготвени кога инспирацијата ќе удри со Hp ZBook x2 Nib Поставен за ВАШИОТ HP ZBook x2 Пенкало...

Нов Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач За Dell XPS 13 XPS9343 1818slv Допир Лаптоп 2во1 Компјутер Кабел За �

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Карактеристики На Квалитетот На Платина јустда : * Заштита Од Преоптоварување Со Висококвалитетни Жици

Ова е вистински HP 18.5 / 19.5 V 3.5 / 3.33 а 65w паметен адаптер за напојување со 7.4 mm x 5.0 mm конектор ХП лаптопите се м�

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Аблегрид Бренд Замена Производ.Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Влезен Напон : 100 240В50 / 60Х�

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА DELL Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ AC АДАП�

Pwr ON Компатибилен AC / DC Адаптер Замена ЗА HP 17by0068cl 17by0069cl Лаптоп Компјутер Кабел За Напојување Полначпрои�

ИСПРАВЕН Адаптер За Супертут Диско 2 004109 E 004085 E 004121 E BTDISCO2 GN BTDISCO2 BL BTDISCO2 PI Пренослив Стерео Bluetooth Звучник К�

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Нов AC Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување НОВ AC АДА

Ви треба батерија за замена за вашиот ЛАПТОП ЗА ПАВИЛЈОН НА КС? Заменската Батерија НММУ060556 Од Денак одг

Scroll