Свеж
Киплики Готски Фустан На Големо За Жени Ракав Со Одблесок Со Кружен Врат Надвор Од Рамото Средновековни гроздобер ес Со Корсет Крпеница Наметка Со Топка

Киплики Готски Фустан На Големо За Жени Ракав Со Одблесок Со Кружен Врат Надвор Од Рамото Средновековни гроздобер ес Со Корсет

Присуството: Во магацинот
DEN 351.84

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан/ Гроздобер Вечерен фустан/ фустан појас долна облека/ Тематски врв/ Тематски панталони/ Тематски костум/ гроздобер фустан/ Ретро Женски Готски Цветни Фустани Со Топчести Наметки. Карактеристика : Фустани За Жени Плус Големина гроздобер фустан/ Готски Фустани За Жени готски фустан/ Партиски Фустан за Жени ренесансен фер костим жени/ Замав Фустан Жени Ренесансно здолниште ренесансен фустан/ Фустани женска ренесансна облека/ Женски Фустани готска облека за жени гроздобер Фустани / готски црн фустан / Фустани Гроздобер готска облека Плус / Фустан. Боја : Зелена/ Црна/ Беж/ Бело/ Вино / Кафе/ Виолетова/ Жолта/ Бела/ Сина/ Црвена/ Розова/ Сива/ Кафеава. Материјал : 100% Полиестер/ 5%Спандекс/ 35%Памук. Стил : Секојдневен / Божиќ/ Велигден/ Денот На Благодарноста/ . Тип На Шема : / Цврст/ Животински Принт;Аргил/ Цртан Филм/ Кариран/ Цветен/ Геометриски/ Срца/ Пес / Моаре/ Кариран/ Ѕвезди/ Пруги. Деколте : Врат На Екипажот/ Крст Вкрстен Врат/ Врат На Оглавник/ Висок Врат/ Врат Со Качулка/ Врат На Клучалката/ Врат На Мандарина/ Врат На Подбивање / Врат Надвор Од Рамото/ Врат На Едното Рамо/ Тркалезен Врат/ Врат На Лажичка/ Врат На Шал/ Врат На Квадрат / Врат На Вратоврска/ Врат У-Врат/ В-Врат. Должина На Ракавот : Долг Ракав/ Краток Ракав/ Без Ракави. Линија На Половината : Висок Струк/ Низок Струк/ Среден Струк. Облик На Полите : Слоевит/ Нивоа. Должина : Над Коленото/ Должината на Глуждот/ Под Должината На Коленото/ Телето/ Должината На Подот/ Високо-Ниско/ Должина на Коленото. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување/ Монтирање/ Наметка/ Макси/ Директно. Ткаенина : Не-Истегнување/ Висока еластичност. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Чиста : Нема Увезени. Ткаенина : ткаенината за ретро облека киплики е мека,удобна за носење. Избор на подарок : добар подарок за вашиот љубовник или пријатели. Соодветно место : Божиќ/ Велигден/ Денот на Благодарноста/ Косплеј/ Маскарада/ Шоу/ Опера/ Турнеја/ аниме експо/ чајна забава/ Шоу/ Опера/ Турнеја/ Роденденска Забава. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на нашата слика пред да нарачате.работи мали, цел 1-2 големина до препорачува.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Суд Пластична Облека Коге Специјална Пластична Облека Појас За Половината Корсет Појас За Гради

Карактеристики : Дефинитивно совршен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе...

Препуштете се на вашите најдлабоки желби со нашата колекција еротска долна облека што ќе ве остави да с�

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте Во холојивер!❀ ❀ ❀ Ние сме фокусирана продавница која нуди широ

FOCUSSEXY Женски Чипка До Коска Преголема Биста Половината Cincher Тело Обликувач Корсети оваа прекрасна мода �

Дами двор корсет секси стомак едноделен корсет секси долна облека плус големина карактеристика : Супер

Сезона : Сите Пол : Жени / Девојче Повод : Повик Материјал : 75% Најлон, 25% Спандекс Тип на ремен за рамо : фикс

Женски Обичен Облик Суспендер VВратот Елек Врвот Без Ракави Обичен Елек Врвот Корсет Тело Обликување Об

користи екстра голема долна облека Затоа, ве молиме изберете ја големината според табелата со големини.

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �

фустан нозе фустан девојки фустан црни клинови за жени облечени жени долги фустани фиока фиока фустан ч

Женска Лежерна Труба Печатени Со 3 / 4 Ракави Со Копчиња Основни Врвови Од Корсет Со Корсет Туника Плисир�

Секојдневната, секојдневна, софистицирана и празнична облека има се ━━━━━━━━━━ Добредојдовте ВО �

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] :...

Модна Женска Слатка Вратоврска Корсет Печатење Долна Облека Обликувањекарактеристики : затворање Со В�

Големина : С Биста : 88см / 34,65" Половината : 6676см / 25,98"29,92" Ракав : 21см / 8,27" Должина : 88см / 34,65" Големина : М Бист�

Големина : С Половината : 6272см / 24,4128,35" Колк : 6886см / 26,7733,86" Должина : 54см / 21,26" Под Биста : 6272см / 24,4128,35" Големи

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Девет гаќи за собирање стомак со висок струк женска тенка колекција на раѓање по обликување на стомакот

Scroll