Свеж
Обновени Дел Прецизност Работна Станица Лаптоп

Обновени Дел Прецизност Работна Станица Лаптоп

Присуството: Во магацинот
DEN 2464.00

Производителот Реновиран Од Дел. Некои од компонентите можеби се надградени потоа за да го доведат компјутерот до рекламираните спецификации. Овие единици се загарантирани да бидат како нови и доаѓаат Со 3-годишна Гаранција За Домашна Услуга Директно Од Dellfeaturesressprecision 7670 Spec Sheetresurcesprecision 7670 Spec Sheetoperations Систем Достапен Со Windows 11, Windows 10 или Ubuntu.Оперативен Систем Достапен Со Windows 11, Windows 10 или Ubuntu.Виндоус 11 Про-дизајниран за хибридна работа.Најпродуктивната и безбедна верзија На Windows уште", но едноставна за ТОА.Дознајте Повеќе Виндоус 11 Про-дизајниран за хибридна работа.Најпродуктивната и безбедна верзија На Windows уште", но едноставна за ТОА.Дознајте Повеќе ve го опфатија вашиот бизнис Распореди Пакет Клиенти : Поголема брзина, помал напор и поголема контрола. Поддршка : 24х7 пристап до експерти за напредна технологија во регионот. Проспорт Плус : Сите можности За Поддршка со многу повеќе.Го покривме вашиот бизнис Сопствен Клиент за распоредување : Поголема брзина, помал напор и поголема контрола. Поддршка : 24х7 пристап до експерти за напредна технологија во регионот. Проспорт Плус : Сите можности За Поддршка со многу повеќе.Најдобро поврзување во класата молскавично брзо : Поддржува WI-Fi 6 E И 5 G LTE, за да можете да уживате во супериорни брзини и непречено стриминг.Време на крцкање комуникација : Поврзете Се Со Првата мрежа за сигурна врска со голема брзина.Експрес Поврзување : Автоматски ве поврзува со најдобрата мрежа и обезбедува неспоредлива поврзаност со првата истовремена мулти-мрежна врска На Dell.Најдобро поврзување во класата молскавично брзо : Поддржува WI-Fi 6 E И 5 G LTE, за да можете да уживате во супериорни брзини и непречено стриминг.Време на крцкање комуникација : Поврзете Се Со Првата мрежа за сигурна врска со голема брзина.Експрес Поврзување : Автоматски ве поврзува со најдобрата мрежа и обезбедува неспоредлива поврзаност со првата истовремена мулти-мрежна врска На Dell.Ставете ја моќта зад вашата намена до 12-тиот генерал Intel Core i9 HX (55 W) процесор, интегриран и до 16gb NVIDIA RTX a5500 професионална графика.До 128 GB од 4800 MHz преку camm (ECC и rmt pro опции) и 12tb на складирање (РАЦИЈА способен), двојна Thunderbolt 4, USB 3.2 gen Тип А и C. оптимизација На Перформансите со Dell Оптимизатор За Прецизни и напредни термички, вклучувајќи Термички Табели Што Можат Да Се Изберат Од Корисникот.Ставете ја моќта зад вашата намена до 12-тиот генерал Intel Core i9 HX (55 W) процесор, интегриран и до 16gb NVIDIA RTX a5500 професионална графика.До 128 GB од 4800 MHz преку camm (ECC и rmt pro опции) и 12tb на складирање (РАЦИЈА способен), двојна Thunderbolt 4, USB 3.2 gen Тип А и C. оптимизација На Перформансите со Dell Оптимизатор За Прецизни и напредни термички, вклучувајќи Термички Табели Што Можат Да Се Изберат Од Корисникот. Дел Прецизност 7670 Лаптоп 16" Не-Допир Екран Сребро. i7 i7-12850 HX Шеснаесет Јадрен Процесор 3.4 GHz (4.8 GHz Со Турбо Поттик). 1tb SSD + 1 TB SSD Хард Диск & 64 GB RAM Меморија. 1920x1200 FHD+ резолуција Не-Допир со интегрирана Веб Камера и Nvidia RTX A3000 Графичка Картичка. Безжичен Wifi И Bluetooth. Виндоус 11 Професионалец.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен преоден транзициски килими со жолта портокалова о

Совет : Овој фустан е тенок фит, ако сакате полабав вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Гол

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Транзициски неонски портокалови кил

Сезона : Сите сезони Пол : мажи Повод : празник Стил : Мода Материјал : полиестер Fit : Fit за големина Што доби

Duquesne Pennsylvania Fowler 1897 од Fowler (24 x 18) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примател на

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Sport Sweitsuit, Women Jogger Set, Tracksuit Set Pattern Тип : Писмо печатена Колор : Black Size : Xs, S, M, L,

Големина : М биста : 118cm / 46,46 '' Рамената : 68cm / 26.77 '' Sleeve : 50cm / 19.69 '' 'Должина : 72cm / 28.35' 'Големина : L Bust : 124cm / 48.82' ''

Клучните ланци / клучните прстени на Neonblond се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви за куќи и а�

Големина : M EU : 70 A, 70 B, 70 C, 70 D, 75 A, 75 B UK : 32 A, 32 B, 32 C, 32 D, 34 A, 34 B SIZE : L EU : 75 C, 75 D, 80 A, 80 B UK / UK : 34 C, 34 D Големина : XXXL EU : 9

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж врат бела ма�

Сезона : Лето, пролет, есен Пол : мажи Материјал : полиестер Тип на шема : Печати Должина на ракавот : Кратк�

Ѓердан со позлатен ланец за жени шестоаголни букви со приврзоци за слоеви ѓердансферизираат : Големина�

Оваа прекрасно дизајнирана магнетна нараквица од страна на L Michaels Designs Designs е собрана со рака овде во САД.

Секси танц женски јога панталони, баги хипи харем бохо плажа широки панталони за нозе, спортови случајн�

Додадете совршено чувство на секоја картичка или занаетчиски проект со еден од нашите сентиментални ум

Се користи за нацртување на радијални линии, поставување наклони и пренесување на агли...

Персонализирана легура на диви метални легури што капе ѓердан за очи Рачно изработено ланец за заклучу�

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Опис Тоа е специјална тетратка со прекрасна и удобна пената школка Можете да го користите за снимање и DI

Галеријата Jayејнс претставува зачудувачки црно украсно дрво од 18х13, врамено со двојно matидно уметничко �

Аи Отсука Кинго Ханаби (Нова) Етикета : Avexformat : CD Singler Elease Датум : 23 август 2004 година на дискови : 1ean : 498806430613

Повеќе производи во стил, кликнете на нашата продавница : LWZWM (✪Ω) Падот на заштедите се занимава со голе�

Ви благодариме за вашиот обичај Грижата за клетки е нашиот главен приоритет Последователно е на достап�

Оваа слика се одликува со зелена топ капа и текст „Бакни ме“ во зелена боја Одличен подарок за празници

Добредојдовте, ние сме Twzh LLC, посакувам да имате убав шопинг Оваа ставка е изработена од висококвалитетн

Ipstick Starry Girl Lip Glaze Non Stick Cup Lip Glaze Lip Glaze Pearlescent Diamond Shine Lip Gloss Caraststick Features : Широки карактеристики : Овие кармини

Scroll