Свеж
81211034000, Мотоцикли Напон Исправувач Регулатор На Напон Анти Пречки Алуминиумска Легура За Поправка

81211034000, Мотоцикли Напон Исправувач Регулатор На Напон Анти Пречки Алуминиумска Легура За Поправка

Присуството: Во магацинот
DEN 588.16

81211034000, Мотоцикли Исправувач На Напон Регулатор На Напон Анти Пречки Алуминиумска Легура За Поправкаспецификација : Тип На Ставка : Исправувач На Напон Материјал : Алуминиумска Легура напон : 12вое : 81211034000апликација : Се Користи за замена на Старите регулатори на напонотправител Функција : исправувачот користи полупроводничка диода за спроведете струја За да го поправите И контролирате напојувањето, Да Обезбедите Стабилен Напон За Батеријата И Да Ја Подобрите Ефикасноста На Палењето На Моторот.Фитмент : Замена За ХУСАБЕРГ ФЕ390 2010-2012 замена За Хусаберг ФЕ450 2009-2012 замена За Хусаберг ФЕ570 2009-2012 замена За Хусаберг ФЕ570 С 2011 замена За Хусаберг ФС570 2010-2011 замена За ХУСАБЕРГ ФХ450 2010-2011 ПАКЕТ ЛИСТА : 1 Х напон исправувач забелешка : 1. Ве молиме, проверете го бројот на делот од вашата ставка, соодветните информации се само за повикување.2. Ако не сте сигурни за предметот, ве молиме контактирајте не пред да купите за да избегнете непотребно враќање, благодарам! Фитмент : Замена За ХУСАБЕРГ ФЕ390 2010-2012; Замена За Хусаберг ФЕ450 2009-2012; Замена За ХУСАБЕРГ ФЕ570 2009-2012, итн. Ое Број : референтниот дел број на исправувачот на напонот на мотоциклот е 81211034000, што може да ви помогне да го пронајдете токму она што ви треба. Новиот исправувач може да ја подобри ефикасноста на палењето, да го направи согорувањето на горивото посоодветно, да ја подобри ефикасноста на горивото и да ја намали употребата на гориво на возилото.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Функција : 1 Алатка За Отстранување на влакна : четката за чешлање Кучиња има неиритирачки, висококвалит�

Елка Смола Приврзок, Среќен Божиќ Доаѓа Од Гринч Со Срце Семејство Пријатели Одмор Атмосфера Декорациј�

{Големина : 13,34 х 21,59 см} Ланг : англиски, Страници 241, Печати На Барање Препечатено во 2022 година со помош на

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Опис r...

Големина : С Биста : 108см / 42,52" Колк : 124см / 48,82" Ракав : 13см / 5,12" Должина : 86см / 33,86"Големина : М Биста : 114см / 44,88

Нашата продавница е посветена на создавање удобна долна облека која ви дава совршено искуство...

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Опис Ако барате чаш

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПАТОЛАВ! ПАТОЛЛАВ : ние изработуваме машка и женска облека шт

Опис Дали сте во потрага за поделени плоча во собата за вашето бебе? Ако барате Поделена Чинија Со Храна

Големина(см)tttttt TTtops Должина : t48t Bust : t8188пресврт : t66 Tshors Должина : t26 М t Tops Должина : t49t Bust : t8592пресврт : t70 Tshors

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 120см / 47.24" Рамо До Ракав : 70см / 27.56" Должина : 54см / 21.26" Го�

Карактеристики : Таблата е наменета за филм, ТВ серии, студио во живо, рекламирање, снимање видео итн...

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см / 35.43" Ракав : 56см / 22.05" Должина : 69см / 27.17"Големина : �

1 облеката за миленичиња има тркалезно деколте, што е многу лесно и погодно да го оставите вашето кученц�

Еластичен Ремен, Потпори Помеѓу Дизајн На Колена : Контраст, Лого Помага Во Ублажување На Стресот, Намал�

Женски Летен Комбинезон Обична Табела Со Вкупна Големина : Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИ�

Декорации За денот на мајката Спална Соба Дневна Соба Декорација На Работната Површина Стоечка Постфеа

ОДИ НОСОРОГ 16 ТАКОМА RC2 LRКОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ : ПРЕДНА ГАРДА + ЗАГРАДИ +СВЕТЛА ТЕКСТУРА ЦРНА Оди Носорог 5554211

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ € Материјал : кристално стакло и abs пластика} Содржина на Пакетот : 4 копчиња за фиоки,

Описr r овој празен чадор е компактен по големина и лесен по тежина, лесен за носење за различни намени Из

Женско Здолниште, Еднобојно Здолниште Од Тантела Еластична Обвивка За Половината Макси Здолништа, Мазе

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Опис Дали барате не

Електрична Четка За Дупчење За Чистење и Деконтаминација на Тркалата Спецификација : 100% Сосема нова и в�

~ ~ ~ Нашата продавница ве чека да ја посетите! Ви посакувам среќен шопинг, среќен секој ден! ~ ~ ~ • Име на п�

Женски Врвови Со Кратки Ракави Врвови Со Врат Работна Униформа За Ноќта На Вештерките Печатење Со Џебна

1 комплет САМОСТОЈНИ шарени играчки за занаетчиски пердуви (50 парчиња) Забелешка : Природно Боење На Пер�

Scroll