Свеж
онеоне Свила Таби Ткаенина Шевронен Геометриска Ткаенина Отпечатоци Од Дворот Широк

онеоне Свила Таби Ткаенина Шевронен Геометриска Ткаенина Отпечатоци Од Дворот Широк

Присуството: Во магацинот
DEN 95.84

* Материјал : Чиста Свила Таби (100% Свила)* Ширина : 42 инчи широк (106 см)* ГСМ : 20 ГСМ, 5мм Мама Ткаат : Обична* Карактеристика : Лесна Мека, Проѕирна * Употреба : Свилената Ткаенина Е Широко Користена Во Текстилната И Облеката Индустрија За Дизајнирање Сари, шалови што ги користиме ГОТС (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило 100% Свила 20 ГСМ 5мм Мамо. Исклучително фина, сјајна и проѕирна ткаенина. Оваа лесна ткаенина е совршена за правење шалови, фустани и користење како постава итн. "Продадени во 1 Двор (40"" или 100 см) чекори. Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина.". Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нега за перење : Рачно Перење Свила или Машинско перење Во Ладна Вода, нежен циклус, со мала количина благ течен детергент, Закачете Ја Сува Или поставете ја рамно во природна форма. Не Паѓајте Сува Свила.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

Пакет за 24 парчиња платно синџири за клучеви за патики материјал : Платно И Металки Големина На Прстен : �

МАНДРУС МИЛЕНИУМ 22 X10, 5 5 X112 42 ET 66.56 CB ХИПЕР СРЕБРО W / ОГЛЕДАЛО СЕЧЕ УСНА ТРКАЛО MANDRМИЛЕНИУМ 22 X10, 5 5 X112 42 ET 66.5

Каролини Богатства CK4986 CHF Sokoke Мачка Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разнобојни Знаме �

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот домашен декор со Перница Со Шема Од Ананас од Нашата Кол

оваа алатка за безбедност и преживување 2во1, ви овозможува да исечете заглавен појас и да скршите стран�

Ова е кошулата што го започна сето тоа Нашата Машка Кошула Со Долги Ракави Bimini Bay Autfitters Е надградена И мо�

Спектар НоарМоливи Во Боја : Прелиминарни Овие моливи за мешање се совршени за секој уметник! Користете

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата на килими амелија современи Стилизирани

Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи п

Додадете ги завршните допири во вашиот дом со нашите прекрасни перници за фрлање! Направени имајќи го п�

Блескајќи со сибирската традиција, Курт Адлер 18.5 во Штајнбах Сибирски Санта Оревокршачка има стариот с�

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Ле Ч�

Времето за спиење е тука и го барате тој совршено удобен, мек, еластичен пј сет за момчиња? Тогаш не гледа

Црно (Отворено Срце) бирање подобрено со прозрачни раце со златен тон Случај од нерѓосувачки челик со ср

Опуштено Вклопување На Ли Машка Руно Обложена Со Права нога Жан вашата зимска гардероба не е комплетна �

Греј, Џејс 25х32 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Ложа Со дез�

МОНТАЖА НА ПОГОНСКО ВРАТИЛО Монтажа На Погонско Вратило Монтажа На Монтирање Одговара : 20002001 БМВ З3 6 Цил

100% спинбоја полиестер интерлок, Полупатент со потсмеваат вратот, влагафитил ткаенина, UPF 50+ со одлична у�

Монтаук Килим Колекција Памучни Килими Со Рамно Ткаење Имагинативниот талент на дизајнерите на Килими

Темно Сива / Сина 500д Церада Модел # МБ014 Името на брендот Мустад Додатоци За Спортови На Вода Предметот т�

Лореал Париз Вистински Натпревар Хијалуронска Затемнета Серумска Подлога Шминка, 23 Светлина, Нега На К�

Креветот За Миленичиња Со Поло Патент Со Допир Со Поло Патент Е составен од памучна надворешна обвивка �

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Возрасната Машка СЛЕФЕРО Е направена од удобно и дише руно Ова Машко Онси има преден отвор со патент, за�

Природни Влакна Килим Колекција Мека Сисал за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чи

Scroll