Свеж
Патување Колекција Жени Колина Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

Патување Колекција Жени Колина Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

Присуството: Во магацинот
DEN 239.68

Колинската Сандала Од Колекцијата Патување ќе ве однесе низ градот додека ги одржувате нозете удобни со нивната влошка од пена од пена од 4 мм. Нивната луксузна веганска кожа, дизајн со еден бенд, стил на слајд и отворен кружен прст ќе ви ги дадат стилските квалитети што ви се потребни за да ги усогласите со секоја облека. За да биде едноставно : нивното затворање со лизгање ќе ги направи лесен чевел за фаќање и одење за да излетаат од вратата. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјал : велур гумен ѓон.Дизајн : ѓонот е гумен ѓон сличен на лен, а горниот има дизајн на вкрстени рем�

Становите на блок потпетици од колекцијата на Gournee ќе го повлечат целиот изглед заедно со нивниот стил н

Патува Истражување Авантурите близу и далеку Изгледот и чувството на нашиот класичен затнување на сите

1.Висококвалитетен материјал,удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го �

Сандалата Со лизија слајд од Колекцијата Патувања го прави летниот стил ветре Овој симпатичен, но без н�

Чекор во уникатен стил со Сандал Бабс од Бринли Ко Оваа сандала има обоен клин и обоени ленти Оваа санда�

Ирската Сандала Од Колекцијата Патување ќе го земе вашиот изглед од стари до задебелени букви Овој стил

Сјајно преземање на слајдот, колекцијата „Грејс од списание“ Оваа силуета за лизгање се одликува со уд

Нашите сандали на платформата лорика Од Колекцијата Патувања ќе ве натераат да шетате низ градот со цел

Оваа сандала за лизгање го прави летниот стил ветре Сандал Sawyerr Slide од колекцијата Journee е направен со лук�

Совршен чевли за инспириран изглед од 90 тите години, колекцијата Saydee By Journee Овој ретро стан е без напор л�

Кијана Сандала Од Колекцијата Патување е совршен поглед на нов изглед Ви дава шанса да шетате во чевел ш

1 Висок квалитет на материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тоновите, г

Сандалата Со рамен ѓон Џејша Од Колекцијата Патување ќе ве однесе низ градот за секоја пригода со отвор�

Сандалите дивија Од Колекцијата Патување ќе ве остават да го правите среќниот танц со тоа колку удобно �

Враќајќи се во сандалата „Петра Гладијатор“ од колекцијата на списанија што ќе ја направи секоја обле�

Големина : 35 Должина На Стапалото : 22,5 см / 8,9" широк Стапало : 8,5 см / 3,3" ЦН : 225 ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД :

Нашите потпетици на платформата Сиен од Колекцијата Патувања ќе ве натераат да ја поминете ноќта со сти

Нашите сандали со потпетица на Takarah од Колекцијата на Gournee ќе бидат совршено вибрации за тој песочен одм�

Нашите сандали со потпетици од Гибсен блок Од Колекцијата Патување ќе бидат вашиот омилен чевел во ваши

Класик со пресврт, колекцијата „Фостер од списание“ Овој бадемпети Д'Орсај е на врвот со детали за преп

Нашите Сандали Галинда од Колекцијата Патувања имаат влошка од пена од 4 мм tru comfort што ќе ги остави вашит

Пол : Жени, мажи Горниот Материјал : Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слобо

Сандалата Фарон од колекцијата на Гурани ќе ве натера да шетате низ градот со поттик на доверба Луксузн�

Женски Сандали Дише Одење Спорт за Лесна Мрежа Чевли Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235

Scroll