Свеж
Зодани Жени Брог Кожен Ремен За Чевли За Глуждот Мери Јапеејн Потпетици Т-ремен Оксфорд Пумпи Партиски Фустан Пумпа Чевли Свадба Лесен Дебел Блок Пета Сребро 4.5

Зодани Жени Брог Кожен Ремен За Чевли За Глуждот Мери Јапеејн Потпетици Т-ремен Оксфорд Пумпи Партиски Фустан Пумпа Чевли Свадба

Присуството: Во магацинот
DEN 640.00

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Потпетици, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумпи Со Високи Потпетици, Пумпи За Облекување, Блок Пумпи За Потпетици, Потпетици Од Мери Јапеејн, Чевли Од Брог Кожа, Униформни Чевли, Оксфордски Чевли, Оксфордски Пумпи Тип На Шема : Еднобојна, Т Прерамка : розова, црна, сина, темно кафеава, сребрена, златна, бела, светло-кафеава, беж (По Избор)големина : Сад 4.5, Сад 5, Сад 5.5, Сад 6.5, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Буци, Блокирање : Тип На Баклета : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневна, работна канцеларија, шопинг, дружење, дневен, Внатрешен, Надворешен, Празниккарактеристики : 1. Висина На петицата : гроздобер униформата мери Јапеејн потпетици за жени има блок пета, може совршено да ја покаже вашата елеганција и фигура.2. Удобни и Издржливи : нашите затворени пумпи оксфорд се со поставата погодна за кожата,кои обезбедуваат целодневно удобно одење. Покрај тоа, издржливиот гумен ѓон обезбедува безбедно одење и нелизгање.3. Трендовски Дизајн : Чувајте го едноставно со чевли со пумпа за облекување, дизајнирани со тркалезни прсти и ремен За Глуждот за дополнителен допир на шик стил. Парот Потпетици На Мери Јапеејн се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода и сигурно ќе вртат глави каде и да одите.4. Најдобар Избор : Таков пар женски пумпи за потпетици мери Јапеејн не се само модата што мора да ја имаат модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Мери Џејн Потпетици (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Потпетици На Мери Јапеејн Се Изработени Од Мек Кожен Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед. Карактеристики : Овие Оксфордски Пумпи За Жени Со Витка Силуета со Кружен Прст и Блокирана Пета Ви Даваат Поттик Од Неколку Инчи На Вашата Рамка и Издолжете Ги Нозете За Елеганција Со секој Чекор. Стабилна Пета : Буци Блок Пета, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн На Пета, Удобен За Носење Без Замор На Стапалата, Анти-лизгачки Ѓон Со Одлична Влечна Сила и Зафат Ја Подобруваат Вашата Стабилност. Удобност : Овие Удобни Кожени Чевли Со Потпетици Дизајнирани Со кожна и Удобна Постава погодна за Кожата, Совршено Се Совпаѓаат Со Вашите Стапала, Удобно И Самоуверено Искуство за Носење За Цел ден. Прилика : Фустан Оксфордските Пумпи Се Совршен Придружник или Жени, Разноврсни За Видови Облека, Можете да Присуствувате на Секоја Пригода, Како Што Се Датум, Свадба, Забава, Вечер, Топка И Така Натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оживејте ја вашата секојдневна рутина Со Колекцијата Кинсли По Патување Оваа класична патика е изречен

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Мери Јапеејн, Чевли За Облекување, Секојдневни Чевли, Тип На Шема На П

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчињ�

Деталите за оваа страшна пета зборуваат сами за себе Колекцијата јули од Journee е потпетица со чиста луцит

Колекцијата Патување Џуди Балет Рамен е разноврсна силуета која може да биде поврзана со речиси ништо...

Collection Collection Ester d'Orsay Flat ќе биде елегантен додаток на вашата колекција на обувки Оваа шик и едноставна лиз

Нашите Пумпи Лила Од Колекцијата Патувања ќе ве натераат да шетате низ градот со стил и удобност со нивн

Потпетиците од NYSAA од колекцијата Gournee ќе ве направат да се чувствувате пријатно и стилски Со нивната 4 mm

Сето тоа е во деталите со колекцијата Mallorie By Journee Овој мазга за укажување е украсена со опфатени акценти

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Потпетици, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумпи Со Вис�

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Колекцијата Рива пумпа По Патување е доволно удобна за работа, но доволно облечена за ноќно излегување..

Колекцијата на ournouree Марси Лофер прави прекрасен додаток на вашата колекција на обувки Овој стан за пуш�

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мокасини, Станови, Секојдневни Чевли, Лизгање На Чевли, Че�

Дополнителни чевли за фустани со широки широки ширина на блаженство Оваа дама 2 "Пумпа за средна потпети

Покажете го гроздобер инспириран стил во тркалезни пумпи од страна на Brinley Co Овие стилски високи потпет�

Бесплатна пета што можете да ја фрлите со практично сè, пумпата со широка ширина на Луу од колекцијата н�

Вашиот стан за одење е тука, колекцијата Reeo By Journee Оваа веганска кожа муле има зашилена силуета за пети, д

Нашите Пумпи Лила Од Колекцијата Патувања ќе ве натераат да шетате низ градот со стил и удобност со нивн

Collection Collection Ester d'Orsay Flat ќе биде елегантен додаток на вашата колекција на обувки Оваа шик и едноставна лиз

Flaunt шик стил кога излегувате да ја носите колекцијата Roughte Reba Reba Ankle Strap Flat Овој стан со укажа на пети се о�

Изненадувачки удобно и разноврсно, исто така, колекцијата Ameena By Journee Овој без напор стилски муле рамен р�

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

Пумпи за вечерните часови на цветни марибел, со целосна ширина, пумпите за вечерни фустани, добро се над�

Влезете во елегантен стил кога ги носите овие сјајни пумпи од Brinley Co Овие високи потпетици што привлекув

Kristinенски женски факс велур пета од сандали во Таупе Овие сандали потпетици се идеален стил што треба да

Повлечете удобен стил со удобни чевли со мокасини со Собирање Патувања Овие чевли имаат горни вештачки

Додадете ретро вибрации на што било, од миди здолништа до вашите омилени фармерки со келси сабо по Колек

Петицата Морија од колекцијата Journee ќе биде совршено преземање на нов изглед Давајќи ви го целиот стил ш

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами Стил : Чевли За Танцување, Пумпи За Облекување, Чевли За Танцување, Пумпи За Та

Scroll