Свеж
Студио Кожа Пинвел Геометриски Тркач Килим, Слонова Коска, 2 '3 7'

Студио Кожа Пинвел Геометриски Тркач Килим, Слонова Коска, 2 '3 7'

Присуството: Во магацинот
DEN 551.68

Студио Кожа Килим Колекција. Вистински Скриј Теписи. Мода-напред и текстурално, вистинските скриени теписи во Колекцијата Студио Кожа се зачудувачки примери за ликовна занаетчиска уметност. Дизајните во оваа колекција се движат од класични квадратни крпеница до иновативни композиции со применети геометриски исечоци. Студиските Кожни килими се беспрекорно рачно зашиени, создавајќи современи уметнички дела во прекрасни природни тонови на кравјо кожа и живописни примарни бои. Привлечно централно парче за модерен, или рустикално-шик декор. Боја : Слонова Коска. Големина : 2' 3" х 7 ' Тркач. Рачно Ткаени Во Индија. Висина на купот : 1 инчи. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. 100% Кожа. Стилски додаток за секоја соба. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи

МОНТАЖА НА ПОГОНСКО ВРАТИЛО Монтажа На Погонско Вратило Монтажа На Монтирање Одговара : 20002001 БМВ З3 6 Цил

Мажи и Дами вистински вистински солидна 14к злато свадба бенд прстен Висококвалитетна свадба и ангажман

Пакет за 24 парчиња платно синџири за клучеви за патики материјал : Платно И Металки Големина На Прстен : �

Опис : Сосема Нов И Висок Quality.Name : Божиќен цвет.Големина : Должина околу 13см.Употреба : погоден за јавни пр

Вудс, Линда 15х15 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловИзмијте и Исушете Ова е висок

Разумна, но сепак софистицирана колекција на осветлување вкоренета во ажурираниот класичен модерен ст�

Детали За Производот.Пол : Машки / Женски / Детски Големини : Деца : 100170 Возрасен : S8 XLMaterial : 88% полиестер + 12%

Времето за спиење е тука и го барате тој совршено удобен, мек, еластичен пј сет за момчиња? Тогаш не гледа

Широка употреба : Исчистете и подигнете нечистотија и остатоци со леснотија од душеци и тапацир за подо�

МАНДРУС МИЛЕНИУМ 22 X10, 5 5 X112 42 ET 66.56 CB ХИПЕР СРЕБРО W / ОГЛЕДАЛО СЕЧЕ УСНА ТРКАЛО MANDRМИЛЕНИУМ 22 X10, 5 5 X112 42 ET 66.5

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиНови Одмаздници #46 Ѕид Постер е дизајниран со висококвалитет�

Украсувањето на ноќта на вештерките е најлесно со Опседната Ридска Фарма! Додадете вкусно морничав доп�

Монтаук Килим Колекција Памучни Килими Со Рамно Ткаење Имагинативниот талент на дизајнерите на Килими

Раскошна искра од традиционално стилизиран гламур е донесена во вашиот ансамбл за бања со оваа прекрас�

Опуштено Вклопување На Ли Машка Руно Обложена Со Права нога Жан вашата зимска гардероба не е комплетна �

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Темно Сива / Сина 500д Церада Модел # МБ014 Името на брендот Мустад Додатоци За Спортови На Вода...

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата на килими амелија современи Стилизирани

Бош Тивок Керамички Влошки w / Хардвер и Shims Bosch Sietcast Queramic ја зголемува технологијата на резервната сопир

Овој лесен воден чевел е специјализиран за секоја активност на вода / земја Водопропустливиот аеромеш т

Блескајќи со сибирската традиција, Курт Адлер 18.5 во Штајнбах Сибирски Санта Оревокршачка има стариот с�

Вратете го возењето во стилот на залиха и управувањето со вашето возило со точно калибрираниот вентил и

Додадете ги завршните допири во вашиот дом со нашите прекрасни перници за фрлање! Направени имајќи го п�

Scroll