Свеж
Мрзливи Сузан Грамофон За Складирање Храна Кабинет За Контејнери Фрижидер Замрзнувач 11

Мрзливи Сузан Грамофон За Складирање Храна Кабинет За Контејнери Фрижидер Замрзнувач 11

Присуството: Во магацинот
DEN 318.24

2 Компјутер Мрзливи Сузан Грамофон Сад За Чување Храна Кабинет Фрижидер Замрзнувач 11" . Чувајте ги вашите омилени зачини на една локација со Оваа Мрзлива Грамофон во фрижидер во стилот на сузан. Лесно држи шишиња со зачини и тегли со храна, додека исто така ги одржува полиците организирани. Грамофонот е изработен од проѕирна пластика без БПА и има 2 отвори за транспорт од фрижидер до маса. Доаѓа спакувано лабаво со етикета за уметнички дела. Мери приближно 11" широк и 3,5" длабок. Марка : All Top Bargains. * 2 Компјутер Фрижидер И Замрзнувач Грамофон. * Мери приближно 11 "широки и 3,5" длабоки .

Детални спецификации

Додатоци на производи

28 " Бубрег Во Облик На Мрзливи Сузан Послужавник Во Собата 2 Нивоа Со Телескопски Вратило Телескопски Вр�

Scroll