Свеж
Енханте Дома-Риа Миење Крпи - Миење Крпи, долга главна турска крпа-Брзо Сушење, Меко, Абсорбента

Енханте Дома-Риа Миење Крпи - Миење Крпи, долга главна турска крпа-Брзо Сушење, Меко, Абсорбента

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Пробајте го нашиот дополнителен мек, абсорбента и меки производ ако сакате да ги подобрите вашите искуства за капење. Преуредете го вашиот простор со нашите кадифени, луксузни и привлечни крпи за перење за стилска привлечност. Чистите линии и свиленото, мазно чувство ви овозможуваат одлична удобност плус удобност за секојдневна употреба. Завиткајте во луксузните турски крпи, извлечени од премиум долгиот турски памук. Дарежливата големина е луксуз. Внесете чувство за стил во бањата, дополнително меко и кадифено, станува се повозвишено и побожествено со секое миење. Оваа турска крпа е само совршена тежина и апсорпција. Брз сув, луксузен и долготраен производ. Мека и абсорбента, станува помека по секое миење. Карактеристики на текстура дизајн. Комплетот вклучува 8 крпи за перење од 12 х 12 инчи. Произведено Во Турција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Покажете ја вашата среќа за вашето кученце освежувајќи ја вашата бања Со Крзно Некогаш бања координира.

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода Со илјадници дизајни за избор, �

Фабрика За соништа Магичните Крпи За Принцези се совршен начин да додадете чуден изглед во бањата на ва�

Scroll