Свеж
Туреклос Нелизгачки Нерѓосувачки Челик Силиконски Еколошки Кујна Готвење Скара Храна Тонг

Туреклос Нелизгачки Нерѓосувачки Челик Силиконски Еколошки Кујна Готвење Скара Храна Тонг

Присуството: Во магацинот
DEN 145.92

Карактеристики : Висококвалитетен и Издржлив Материјал машата за храна е опремена со тело од нерѓосувачки челик и рачка и силиконски клешти, што ја покажува неговата издржливост и практичност.Дизајн За Фаќање На Заклучување за складирање храната тонг поседува дизајн за заклучување за полесно складирање. Со фаќањето на бравата што поседува прилагодлива функција, можете да заштедите повеќе место за складирање. Покрај тоа, овој тонг има и закачалка на дното.Нелизгачка Силиконска Глава за Тонг главата на тонг е изработена од силикон, така што може цврсто да ја држи храната без да падне.Удобна Рачказа подобро користење на искуството, рачката на клештата е специјално опремена со заоблен раб за да не ве повреди, што е поудобно.Спецификации : Тип : Храна Tongquanty : 1 PCMaterial : Нерѓосувачки Челик, Силикон, Најлон Боја : Случајна Боја-Отпорност На Топлина Температура : 230 Степени Стандард За Заштита на Животната средина : Fda/LFGBSize : 20.0*9.0 cm/7.9*3.5"Нето Тежина : 40.0 g/1.4 oz Package : 1* Храна Тонг главата на клешти е направена од силикон за Да Може Цврсто Да Ја Држи Храната без да падне. Машата за храна е опремена со тело од нерѓосувачки челик и рачка и силиконски клешти, што ја покажува неговата издржливост и практичност. Нелизгачка Силиконска Тонг Глава. За подобро користење на искуството, рачката на клештата е специјално опремена со заоблен раб за да не ве повреди, што е поудобно. Висококвалитетен И Издржлив Материјал.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Карактеристики : Текстура на кал и тенка и освежувачка,карминот користи невидена текстура"кал" тоа не е

Трајната фондација За Перформанси на макс Фактор е составена од силикони, а не од маслата што вообичаен�

Оваа фондација се чувствува природно на кожата затоа што е специјално дизајнирана со силикони кои се чу

Постигнете разновиден изглед со Л.А Боите Ја Блокираат Сенката за Очи Оваа палета на сенки за очи со 10 бо

Описзури Притиснато Масло Во Прав Без Мека Кафеава Боја : Мека кафеава Лесно мешање и лесно чувство што �

Трансформирајте ги вашите обични прозорци во шарени и стилски Со Разнобојниот Филм За Витраж Од Лале Од

5 Пакет! Ревлон Боја Останете 16 Часовна Сенка За Очи Надреално Ревлон Боја Престој? 16 Часовна Сенка За Оч�

Ограниченото издание на Milani Bold Obsessions Palette Palette & Primer комплет вклучува интоксикативна мешавина од 12 ултра�

Лесна Вода Усна Водена Светлина Глазура За Усни Проѕирна Фина Сјајна Боја На Усните Течна Студентка Жен

Овој мазен коректор со средна покриеност се маскира како професионалец Со : неверојатни состојки за заш

Многу бои за избор, пакувањето е многу уникатно, можете да го изберете целиот комплет како совршен подар

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка се продава од страна на продавачите на трети страни од Mark

Дали некогаш ви требаше само една или две специфични бои, но не сакавте да ја купите целата палета? Тогаш

Беспрекорна покриеност! Нашиот коректор има неверојатна технологија која ја одржува бојата јасна — те�

Добредојдовте во Гзвццвсн продавницаДобредојдовте во мојата продавница, се надевам дека имате добро ш

Сенка За Очи со една боја, Трајни Органски Состојки 5 парчиња Единечна Сенка За Концерти 50,83 Спецификаци�

Медоносните Градини Во Прав се мешавина од чисти, необложени минерални пигменти и оксидирана мика, осло

Навлажнувачки Серум за усни, Лесен Комплет За Нега На Усни Струже За Нега На Усни Сјаен Пренослив Хидрат

Веднаш прикријте, покријте, корегирајте и контурирајте со долго носење на Colour Pop, целосна покриеност при

Опис : може да избегне размачкување на насликана шминка за очи поради пот или масло Може да ја држи шминк

Scroll