Свеж
Женски Маици Секојдневен Обичен Кружен Врат Ребро Со Кратки Ракави-Плетен Ракав Жолт М

Женски Маици Секојдневен Обичен Кружен Врат Ребро Со Кратки Ракави-Плетен Ракав Жолт М

Присуството: Во магацинот
DEN 331.04

Женски Маици Ограничени количини, ексклузивно за !Каки Обични Обични Женски Маици Женска Облека Женски Маици Големина И Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Должина На Бистата На Рамената Должина На Манжетната 2 XS 5.3 31.1 14.2 10.6 20.5 4 S 5.5 32.7 14.6 11.1 20.9 6 М 5.7 34.3 15 11.6 21.3 8/10 L 5.9 36.6 15.6 12.4 21.9 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Количина : 1 парче. Боја : Каки. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Детали : Ребро-Плете. Тип На Ракав : Обичен Ракав. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Тенок Фит. Ткаенина : Високо Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : Миење Раце. немојте да се исушите. Шир : Не. Женска Облека Женски Маици Жолта м_ус големина (6). ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот, Забава,Состанок,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Ви благодариме за покровителството и ви посакувам среќен шопинг!!!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

создава разиграни, смешни забавни дизајни со нашата уникатна визија, стил и став Често гроздобер и потр�

Додадете Боја во Вашата Униформа Гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, Блуза Со Кратки Ракави На�

Материјал : полиестерфит : Одговара на големината на стилот : Секојдневно како Да се мие : Ладно Миење На �

Од салата до улица, патничкиот пат на Авиа лесно се транзитира за што и да има вашиот ден Loveе ја сакате ов

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 55см / 21.65" Ракав : 17см / 6.69" Должина : 78см / 30.71" Големина : М Биста : 116см / 45.67

Прославете Ја Пресвртницата на Вашето Дете Со Маичка За Враќање На Училиште Добредојдовте На Вашиот 5 Г�

Покажете ја вашата весела страна со ова лето Graphicенски графички теми со теми од вибрации Одличен дизајн

Споделете насмевка со светот додека ги објавувате вестите за вашата голема промоција! Позитивити Супер

Големина : С Биста : 97см / 38,19" Рамо : 42см / 16,54" Ракав : 35,5 см / 13,98" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 102см / 40

Колку е лесна грижа и носење : (1)машина за перење или рачно перење во ладна вода (2) и овој женски лесен кар

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Го Сакам ПаризЖенската Темна Маица Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја при�

Scroll