Свеж
Шише Нерѓосувачки Челик 500мл Изолирани Шише Форма Патување Чаша Задржи Топло

Шише Нерѓосувачки Челик 500мл Изолирани Шише Форма Патување Чаша Задржи Топло

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Без разлика дали работите во канцеларија, удирате на плажа, патека или пат, изолираната чаша е со вас—чувањетопол пијалок долго време за вас и ви нуди доволно време. . . . . . . Карактеристики : . Достапни се три бои : Зелена, Златна, Бакарна;Големина На Предметот : 278* 67мм. Користењеapономија иapетика обликувањедизајн, удобен за употреба, практичен и стилски. облик, тркалезна чаша уста, храна-одделение истекување печат прстен, 304 нерѓосувачки челик тело. Да ви го дадеме токму она што го сакате во секојдневна употреба. Храна-одделение 304 нерѓосувачки челик во-оксидација и отпорност на корозија, тоа никогаш нема да остави метален вкус или ' рѓа. вкусот на течностите за промена (како чај, кафе и сок). Било каков проблем, ве молам без двоумење. Чест да ви служам. . . . . . . Спецификации : . Име На Предметот : Шише. Изборна Боја : Зелена, Златна, Бакар. Капацитет : 500мл. Главен Материјал : 304 нерѓосувачки челик. Големина на предметот : 278* 67мм. Тежина На Предметот : 266гр. . . . . . Информации За Пакетот : . Големина на пакетот : 28* 7* 7см / 10.9* 2.7* 2.7 во. Тежина на пакетот : 318гр. Пакет кутија За Подароци. . . Забелешка : може да има неколку отстапувања поради рачно мерење или мала разлика во бојата поради состојбата на фотографирање. Ви благодариме за разбирањето. . Пакет Листа : . 1 * Шише Шише Нерѓосувачки Челик 500мл Изолирани Шише Форма Патување Чаша Задржи Топло.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа чаша погодна за Земјата не е направена само од рециклиран материјал, туку и самата може да се рецик�

Чаша За Кригла За Патување Со Вино Без стебло Со Капак Њуфаундленд Куче (Фуксија) 12 мл без матични вина с�

Шолја за кафе Не Е За Парите Туку За Слободата Парите Можат Да Купат Да Потрошат Бела Чаша Смешни Подаро�

Нашето спортско шише што може да се полни има врвно капаче со јамка што лесно се тотира за да можете да у�

Тамблер е направен од нерѓосувачки челик 304 и дизајнот на домашната држава Монтана е трајно ласерски вр�

Овие тешки сервери од нерѓосувачки челик се одлична вредност Нудејќи надворешна цврстина и облога од н�

Езерото Насворти тамблер е направен од нерѓосувачки челик 304 и картата на водното тело е трајно ласерск�

Капацитет : 15озиза : Висина : 15 см (5,9 инчи) ; Дијаметар : 8,5 см / 3,3 инчи (горе) ; 6,5 см / 2,5 инчи (долу)Карактерис

Чаша За Патување Со Вино Без стебло Чаша За Патување Со Капак Вие Сте Мојата Видра Полу Видра Двојка Деч�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од стаклена градина од Пазарот На Џојбај.Опис : ди�

Тамблер Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Патување Кригла НП Медицинска Сестра Лекар Kaduce(Teal, 20 мл) дв�

Тамблерот на езерото свеќа е направен од нерѓосувачки челик 304, а картата на водното тело е трајно ласер�

Ксгек Деца Изолирани Шише Со Вода1 100% отпорен на истурање : задебелениот гумен прстен за заптивка спречу

Тамблер за шупливо Езеро стилхаус е направен од нерѓосувачки челик 304, а картата на водното тело е трајн�

Големина : Приближно 6,5 х 7,5 х 17 см, Калибар : Приближно 4 см;телесна тежина : околу 0,17 кг;Материјал / Матери

Јас сум Гремишто Е Вашата Суперсиларозовасмешен подарок за Баба Патување Кригла одличен начин да го зе�

Сега изработена од сертифициран 90 проценти постпотрошувачки рециклиран нерѓосувачки челик 18 / 8, вакуум

Верувајте му на баба да ги одржува вашите пијалоци ладни со Ова Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик од Не�

Децата сакаат Производи За Забавување На Брендот Термос, но родителите ги сакаат уште повеќе Шишето Со �

Езерото хамилтон тамблер е направен од нерѓосувачки челик 304 и картата на водното тело е трајно ласерск�

Scroll