Свеж
Флолео Мајки Ден Подароци Се Занимава Плус Големина Жените Секси О-Вратот Прерамки Се Повлече Чипка Спојување Краток Ракав Фустан

Флолео Мајки Ден Подароци Се Занимава Плус Големина Жените Секси О-Вратот Прерамки Се Повлече Чипка Спојување Краток Ракав Фустан

Присуството: Во магацинот
DEN 303.84

Мода Жени Краток Ракав Цветни Печатени Ѕвонче Ракав Висока Ниска Макси Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : о-Врат,Цветно Печатено,Краток Ракав,Ракав Со Ѕвонче,Висок Низок Фустан,Макси Фустан, Моден Фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни и Пролетни секојдневни Врвови. Материјал : Полиестер. Проѕирен, воздушен и Лесен Моден стил, удобен допир.ткаенината нема истегнување. Стил : Стил : Овој Цветен Печатен Фустан Со Плус Големина може да се комбинира со ѓердани, шалови, капи, чизми, јакни и многу повеќе, за да се направи секојдневен и елегантен изглед.Повод : Секојдневен, Роденден, Датира,Танц Перформанси, Забава, Свадба, за работа,, дома Одмор и повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Врвови информации За Производот : Материјал : Полиестерска Сезона : летна пригода : Дневна, Секојдневна Декорација : Нестил : Секојдневен, Тип На Моден Модел : Цветни Печатени Должина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : Тип на Јака со Вртење надолу : Редовно Што добивате : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме обрнете Внимание табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. ✿€Одличен подарок} ова елегантно и елегантно здолниште е најдобриот подарок за мајка, девојка и така натаму. Испратете ги како подароци На Денот На Мајката, Денот на Вљубените и другите фестивали. Верувам дека многу ќе им се допаднат!. ✿+Одличен материјал е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење, ова секојдневно здолниште е многу меко, удобно, еластично и лесно. Фустаните ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. ✿€Функција}фустанот во стилот на слободно време, темпераментот што ви овозможува е подобар, повеќе шоу млад,за да може да се покаже вашата добра фигура, испратете го вашиот шарм. Тенок крој, е основен секојдневен стил, може да се носи на работа или секојдневен живот, супер мек и стилски!. ✿●Суптилен Плетен● : Овие фустани со набори во центарот добро се вклопуваат. Иако забележлив стомак кој лесно се камуфлира со кројот и стилот на овие фустани. ✿●Појавување на облека Е Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. ✿€Прилика}Секојдневен Лабав Стил, Совршен За Работа, Забави, Состаноци, Филмови, Роденден, Свадба, Враќање Дома, Патување, Плажа И Многу Повеќе. Со топли панталони и чизми или рамни чевли, ќе добиете многу комплименти!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Добредојдовте на Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!3 / 4 Ракави Блузи За Жени Летна Асиметрич

Сезона : Пролет / лето / есен Пол : жени Стил : Дневен / секојдневен / плажа Материјал : полиестер Тип на шема

Добредојдовте на Safuny! За да го зголемите задоволството на клиентите, нашето име беше сменето во Safuny! Safuny

Потребна ви е алтернатива за бела маица? Разменете ја омилената мета за двојно вклопување на вратот на Sc

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Големина На табелата : XL Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 22см / 8

Женска Модна Летна Маица Лабава Туника Блуза1 Карактеристики : Секојдневни Блузи, Отпечатоци, Секојднев

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

Женска Лабава Маргаритка Печатење Долга Кошула Памучни Дами Обични Врвови Маица Блуза ве Молиме провер

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Ракав : 43см / 16.93" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 108см / 42.52

Актерско Про Здолниште 2023 Женска Нова Лежерна Широка Кошула За Печатење Модни Меурчиња Со Ракави Долги

Модни Жени Шупливи Печатење VВратот Маица Краток Ракав Обичните Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики

Јотами Дома, Облека и Чевли Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарув�

Фраза жени летен оглавник шифон резервоар блузи обични кошули без ракави блузи со оглавник вратот блуз�

Екусн Летни Врвови За Жени 2023 Година,Трендовски Бохо Врвови Со Кратки Ракави V Вратот Обични Гроздобер Л

Женска Мода Летен Круг На Вратот Слободно Време Краток Ракав Нова Година Печатење Tops Features : 1.It изработен

Женски Блузи Обична Геометриска Јака Кошула Повеќебоен ХС (2) Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќ

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Ве молиме Препознајте Го Брендот "Ганфанкп" Кога Купувате Женска Модна Облека!Можете да најдете какви б�

Женски Плус Големина Летен Фустан Лежерен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фу�

Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор 5.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата

Женски Култури Ребрести Врвови Еднобојна Основна Кошула Со Долги Ракави Обичен Кардиган Со Копчиња за �

Долги Ракави Врвови Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72 "Ракав : 57с�

КАЗКСД Жени 2023 Летни Блузи Хенли Флорални Кратки Ракави Хемиза Блузи Зелена ХХЛ Ве молиме, Не Само Упате

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

Останете стилски ова лето со времето и Tru женски секојдневен ткаен резервоар Лесен и воздушен, овој врв �

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 38cm / 14.96" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 95cm / 37.40" Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Рамо :

Дебелина : Стандард Времето на испорака е 721 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очеку�

Scroll