Свеж
Јани Кеси За Чување Храна Налепници Етикети За Замрзнувач фрижидер 3*

Јани Кеси За Чување Храна Налепници Етикети За Замрзнувач фрижидер 3*

Присуството: Во магацинот
DEN 191.84

Детали : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*материјал За Снимање за информации за подготовка на храна.*Се користи за ротација на храна во кујни, ресторани, камиони со храна, делис, продавници за храна, брза храна, тегли за храна за бебиња, шишиња со млеко и многу повеќе*со дизајнот на Ролната, нашите етикети се полесни за чување*Користете етикети за идентификување и етикетирање на кеси, кутии и контејнери, како што се преработен зеленчук, серии и пакувања месо за замрзнувач*Лесно лесно се отстранува, нема остатоци од хартија или лепак оставени во контејнерот или шишето за храна, идеални за контејнери за повеќекратна Употреба*Материјал : хартија, налепници*боја : како што покажуваат сликите*големина : 3*5см (прибл.) *Количина : 1 Ролна (250 во ролна)Содржина На Пакетот : 1 етикета за Лепило за Ролна забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Материјал за снимање за информации за подготовка на храна. Се користи за ротација на храна во кујни, ресторани, камиони со храна, делис, продавници за храна, брза храна, тегли за храна за бебиња, шишиња со млеко и многу повеќе. Со дизајнот на Ролна, нашите етикети се полесни за чување. Користете етикети за идентификување и етикетирање кеси, кутии и контејнери, како што се преработен зеленчук, серии и пакувања месо за замрзнувачот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Kraft Zesty Catalina® Сè што се облекува Ист одличен вкус Сè што е облекување com 16 fl Oz (1 Pt) 473 ml Крафт салата облекув�

Ова овошје на разбојното женско и женско плус мека и дише пижама сет ќе ве подготви да се опуштите и да с�

Уметник : Craig Snodgrasssubject : Graphic Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „Интернет“ платно ум

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Пол : Девојка Тип на ракав : Краток Ракав Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не к

Овие четки се дизајнирани за употреба на нашиот комплет за чистење / чистење без безжичен 70470...

На Goldbug, капаците за животински ленти се симпатично и удобно решение за иритирачки ленти за седишта за а�

Еволуција Z16 Керамички влошки за сопирачките со чиста возење се формулираат од подобрена поликерамичка

Mudd Lorita01 LP дами Сандали од злато Големина : 11 Одговара : Редовно Боја : злато Материјал : Кожа...

Професионално Сплетена Рамка За Албум На Лп За Мал Дел Од Цените На Продавниците за Сопствени Рамки...

Време на плажа до денови на базени, разурнатиот врв на Танкини на Никол Милер го зафаќа сонцето во стил...

Карактеристики : Под на квалитетот giclee печати на архивска хартија со висока резолуција...

Една од првите меки пластични мамки за слајд, Беркли Power Bait Nessie го отвора риболов во стилот на мамки во ст

Чувајте стилски додека останувате активни во овие модни Капри од Авиа со живописни странични панели Пр�

Управување со мотори на моторот Вокер и сензори за кислород / воздух се дизајнирани и развиени да бидат �

Нашите Зимзелени Подструктури на Дрвја овозможуваат низок напор за да ја наполните вашата маса со прек�

Сандал Матилда Фукс Корк Клин од колекцијата на ourурнини ќе ги остави нозете удобно цел ден со нивната с�

Scroll