Свеж
Машки Модни Патики Мрежа За Дишење Лесни Чевли За Трчање За Мажи Меко Долно Лизгање На Патики Спортски Кошаркарски Чевли Што Не Се Лизгаат Каки Големина 45

Машки Модни Патики Мрежа За Дишење Лесни Чевли За Трчање За Мажи Меко Долно Лизгање На Патики Спортски Кошаркарски Чевли Што

Присуството: Во магацинот
DEN 319.84

Пол : Мажи. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Еластична Лента. Чевли Пета Висока : 4см/1.57". Висина на платформата : 2см/0,79". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли . ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.8" нога широк : 9.5 см/3.7"Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39.5 ЦН : 255 Нога Должина : 25.5 см/10" нога широк : 9.5 см/3.7"Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 ЦН : 260 НОГА ДОЛЖИНА : 26СМ/10.2" нога широк : 10см/3.9"големина : 43 сад : 10 велика британија : 7.5 еу : 41 цн : 265 НОГА ДОЛЖИНА : 26.5 СМ/10.4" нога широк : 10.5 см/4.1"големина : 44 Сад : 10.5 велика британија : 8 еу : 42 цн : 270 НОГА ДОЛЖИНА : 27СМ/10.6" ШИРИНА НА стапалото : 10,5 СМ/4,1"ГОЛЕМИНА : 45 сад : 11 велика БРИТАНИЈА : 8,5 еу : 43 Цн : 275 должина на стапалото : 27,5 см/10,8" ШИРОКА НОГА : 11 СМ/4,3" ● дише и лесни + - машки патики горните се Направени од материјал за дишење, има илјадници густо Проветрени дупки ВО ГОРНИОТ ДЕЛ КОИ ВИ ОВОЗМОЖУВААТ УЛТРА-ЛЕСНА ПОДДРШКА И ДИШЕЊЕ. и поставата на патиките е зајакната со мека пена за да ви биде поудобно да ги носите. ●Влошка За дишење ● внатрешноста на чевелот е дизајнирана со дупка од саќе за да ја апсорбира потта што им овозможува на вашите стапала слободно да дишат. ●Гумен Надворешен Ѓон●гумениот надворешен ѓон нуди амортизирање на удар, анти-пресврт, отпорни на триење и перформанси што не се лизгаат. €Анти-Лизгачки Ѓон Q-целиот надворешен ѓон е изработен ОД НЕЛЕПЛИВА ЕВА СО висока еластичност и мекост што ќе ви обезбеди голема поддршка, а жлебовите против лизгање на дното може да ја зголемат влечната сила и да обезбедат амортизирање на удар, анти - пресврт, отпорен на триење и перформанси против лизгање со земја, и ова се совршени чевли за теретана за мажи. ●Потпорна Влошка● - машките чевли за одење се опремени со потпорна влошка, добро се вклопуваат за да ги заштитат глуждот, прстите и стапалата од повреда, а исто така можат да апсорбираат шок. Можете да одите со овие удобни патики цел ден без да се чувствувате непријатно. ●Прилики+Стилски И уникатен дизајн совршен за сите прилики : Секојдневен, Одење, Трчање, Џогирање, Тренинг, Внатрешен, Спорт, На Отворено, Патување, Вежбање и Тренинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Како што се гледа на ТВ Аеро нож е корисна алатка за домашни готвачи Лесно се парчиња преку домати, кроми

Црвен Сладунец Бразилско Кафе Нашиот Црвен Сладунец бразилското кафе е прекрасно, природно ароматизир�

Оваа оригинална животна дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори .

Карактеристики : За машина за мелење, струг, машина за дупчење, машина за работа на дрво...

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Питсбург Стилерс Крај Зона 17 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, ра

Имаме различни Костими И Украси За Ноќта на Вештерките, кои може да се видат со кликнување на врската...

Женски Еднобојни Обични Лабави Панталони Широки Деветти Панталони Памучни И Ленени Панталоникарактер�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

БЕНЗИН P5 C 20 X8, 5 5 X120 35 ET 72.1 CB СЈАЈ ВООРУЖЕНО ТРКАЛО БЕНЗИН P5 C 20 X8, 5 5 X120 35 ET 72.1 CB СЈАЈ ВООРУЖЕНО ТРКАЛО БЕНЗИН

Совршен чевли за да ја заврши совршената облека, елените го ставаат Алвер Класик Кап Оксфорд сигурно ќе

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе го сакате едноставно миленичето Мат од Дејзи Ескуела о�

Колекцијата Нурисон Валенсиер се одликува со елегантно еклектични преодни мотиви кои ќе ги подобрат и �

ФУСТАНИ KSCYKKKD За Жени Плус Големина Женски VВратот Обвивка Без Ракави Краток Цврст Неправилен Плашт Клир

Вентил за наводнување, Градинарски Бодликав Вентил За Наводнување Со Тревник Со Двојна Бодликава 50 пар�

Scroll