Свеж
Јткарпу Обични Панталони Памучни Ленени Панталони Жени Панталони За Нозе Со Висок Струк

Јткарпу Обични Панталони Памучни Ленени Панталони Жени Панталони За Нозе Со Висок Струк

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Големина : С Половината : 72-80см/28,35-31,50" колк : 107см/42,13" Должина : 103см/40,55" Големина : М Половината : 76-84см/29,92-33,07" Колк : 112см/44,09" Должина : 105см/41,34" Големина : Л Половината : 80-88см/31,50-34,65" колк : 117см/46,06" Должина : 107см/42,13" Големина : xl половината : 84-92см/33,07-36,22" колк : 122см/48,03" должина : 109см/42,91" големина : ххл половината : 88-96см/34,65-37,80" колк : 127см/50.00" должина : 111см/43.70" големина : хххл половината : 92-100см/36.22-39.37" колк : 132см/51.97" должина : 113см/44.49" големина : ххххл Половината : 96-104см/37.80-40.94" колк : 137см/53,94" должина : 115см/45,28" Големина : хххххл половината : 100-108см/39,37-42,52" колк : 142см/55,91" должина : 117см/46,06" женски печатење обични лабави панталони со џебови еластична хартиена кеса Со висок струк Панталони Лен Pants Features : 1.It изработен е од материјали, Погодни за вашето секојдневно патување.2.Еластичниот материјал го прави многу удобен за носење3.Ленените Панталони се погодни за сите видови рекреативни активности, како што се шопинг, забава и плажа.4.Овие секојдневни Ленени Панталони ќе ви ја покажат совршената фигура, шик и удобна.5. Сите Намени Style.It е добро за сите видови облека и накит. Тоа е првиот избор за излегување.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Четири сезони пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : 90% Памук+10% Тип На Полиестерподаток : Стил На Печатење : Секојдневен,моден декорација : Цврсто Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 компјутер Pants Size Waist Hip Length S72-80cm/28.35-31.50"107cm/42.13"103cm/40.55"M76-84cm/29.92-33.07"112cm/44.09"105cm/41.34"L80-88cm/31.50-34.65"117cm/46.06"107cm/42.13"XL84-92cm/33.07-36.22"122cm/48.03"109cm/42.91"XXL88-96cm/34.65-37.80"127cm/50.00"111cm/43.70"XXXL92-100cm/36.22-39.37"132cm/51.97"113cm/44.49"XXXXL96-104cm/37.80-40.94"137cm/53.94"115cm/45.28"XXXXXL100-108cm/39.37-42.52"142cm/55.91"117cm/46.06"Size : SWaist : 72-80cm/28.35-31.50"Hip : 107cm/42.13"Length : 103cm/40.55"Size : MWaist : 76-84cm/29.92-33.07"Hip : 112cm/44.09"Length : 105cm/41.34"Size : LWaist : 80-88cm/31.50-34.65"Hip : 117cm/46.06"Length : 107cm/42.13"Size : XLWaist : 84-92cm/33.07-36.22"Hip : 122cm/48.03"Length : 109cm/42.91"Size : XXLWaist : 88-96cm/34.65-37.80"Hip : 127cm/50.00"Length : 111cm/43.70"Size : XXXLWaist : 92-100cm/36.22-39.37"Hip : 132cm/51.97"Length : 113cm/44.49"Size : XXXXLWaist : 96-104cm/37.80-40.94"Hip : 137cm/53.94"Length : 115cm/45.28"Size : XXXXXLWaist : 100-108cm/39.37-42.52"Hip : 142cm/55.91"Length : 117cm/46.06 "® Дизајн" Чувството на сигурност никогаш не било полесно во овие женски ленени панталони.Овие летни панталони дизајнирани да одговараат на преголеми за напорен и опуштен изглед. €Дизајн●дизајнот со висок струк визуелно ја продолжува должината на вашите нозе. Дизајнот со широки нозе никогаш нема да излезе од мода. ●Стил_ Оваа Широка Нога Лен Еластична Половината Панталона е за роденден, годишнина, дипломирање, денот на вљубените, денот на благодарноста подароци за жени. Толку меки и топли подароци за вашата сопруга, мајка, девојка пријатели. `+Прилики овие удобни секојдневни панталони се совршен избор за Работа, Канцеларија, Датум, Одмор, Одмор, Забава, На Отворено, Секојдневно излегување, Секојдневно носење, Шопинг и какви било други прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима. ①Совет дека Летните Панталони За Жени се изработени од композитна ткаенина.И миењето раце и машинското перење се ВО РЕД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Ракав : 30см / 11.81" Врвови Должи�

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : бр 4,36,20,61 Кожа Врзување На 'рбетот и Агли Со златен лист печатењ�

Карактеристики : Комбинезони,Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони.37 "Дол

Материјална Наука : 1 Внатрешен нерѓосувачки челик 304 2 Надворешен 201 нерѓосувачки челик...

Ракавици за изведба малку поместенцртавкордгајтер рачно прилагодлив рачен зглоб водоотпорна дише шко�

Кристално стакло фиока рачка за мебел копчерачка спецификации : Печатени дел 9.2х2, 9х0, 5 см / 3, 6х1, 2х0, 2 инчи

Изработен од фино квалитетен материјал, практичен, лесен за ракување и употреба, има долг работен век...

81211034000, Мотоцикли Исправувач На Напон Регулатор На Напон Анти Пречки Алуминиумска Легура За Поправкасп�

Машки Секојдневен Маскирен Спортски Дуксер Со Долги Ракави Јакна Со Патент Со Качулка Ве Молиме провер�

Фибер Графен Поправка Обликување На Панталони За Кревање Колкови, Подигнете Ја И Затегнете Ја Кожата И �

Цврста Боја На жената Удобна Шуплива Перспектива Градник Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ст�

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см / 38,58" Рамо : 40,5 см / 15,94" Ракав : 57см / 22,44" Должина : 62с�

Хард Почеток Комплет, Напон 115, Фаза Еден, 60, 1 / 12 до 1 / 5, Темперамент Оценка (Ѓ) 180, 4 1 / 2 инчи, 2 инчи, Станбени

Портвест Облека Со Висока Видливост : Останете Видливи, Останете Безбедни Откријте го нашиот широк спек

Име на брендот : јипихорсеобсцена Слика : Носексуално Сугестивно : Номодел Број : 88материјал : Спандексма

Зимско Јавање На Отворено Силиконски Нелизгачки Ракавици Со Топол Допир, Ветроупорни Топли Спортски Си

Scroll