Свеж
Жени Плус Големина Два Цветни Танкини Костими За Капење Течни Костими За Капење

Жени Плус Големина Два Цветни Танкини Костими За Капење Течни Костими За Капење

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Детали : * Големина На Ознака : S-5 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xl4xl4xl5xlbust(см)72768084889296100 Bust(инч)28,3 29,9 31,5 33,1 34,6 36,2 37,8 39,4 Половината(см)72768084889296100 Waist(инч)28.3 29.9 31.5 33.1 34.6 36.2 37.8 39.4 Колкови(См)80848896100104108112хипс(инч)31.5 33.1 34.6 37.8 39.4 40.9 42.5 44.1 Измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см * ставка Ткаенина : 60% полиестер, 35% Вискоза, 5% Спандекс* Боја На Предметот : Виолетова,Црвена,Сина (Како Што Покажуваат Сликите)* карактеристики на предметот : женски дводелен костим за капење,плус големина,фустан за пливање со машки шорцеви,танкини костими за капење,цветни* еластичност на предметот : Мало Истегнување* подлога за градите : обложена* состојба на предметот : сосема нов* опис на ставката : * ласкави и удобни : нашиот долг торзо Дводелен Мрежест Фустан За Пливање Со Машки Шорцеви е Дизајниран Да Одговара и Да Им Ласка на жените Со Плус Големина. Прилагодливите ремени за рамо и вкрстениот отворен грб додаваат допир на сексипилност во вашиот изглед на плажа.* Поддржувачки и Стилски : нашите костими за капење танкини со плус големина обезбедуваат добра покриеност и удобност. Врвката за влечење во пределот на градите е прилагодлива за да се обезбеди најдобро вклопување. Поместените градници без долни жици нудат подобра поддршка за вашата биста.* Слабеење И Шик : нашите костими за капење за контрола на стомакот за слабеење се дизајнирани да ја ласкаат вашата фигура. Набраздениот костим за капење му помага на стомакот и совршено ја украсува линијата на половината. Цврстите шорцеви во дводелниот костим за капење можат да помогнат во обликувањето на вашата фигура и да направат да изгледате потенок.* Висококвалитетна и Разноврсна : нашите висококвалитетни костими за капење се изработени од мека ткаенина што дише, што ја прави идеална за сурфање, плажа, базен, меден месец, Хаваи или други активности на вода. Исто така, го прави совршен подарок за семејството и пријателите.* Широк Спектар На Големини : нашиот црвен цветен фустан со плус големина е достапен во низа големини : S-5 XL. ве Молиме погледнете ја нашата детална табела со големини под описот на производот пред да го купите.* Содржина на пакетот : 1*Костим За Капење (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Жени Плус Големина Дводелни Цветни Танкини Костими За Капење Течни Костими За Капење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дизајнирано со мириси што траат, тајната свежа колекција има мириси што ги сакате Таен антипирспирант и

Уметник : Lightboxjournalsubject : Map Style : Modern & Moderner Product Type : Galleryобвиткано платно Арттис подготвено за обесено, умет�

Уметник : Тим Отоли Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла�

Дракаена е популарна фабрика за акцент што најчесто се користи за создавање висина во градините со конт

Нашата луксузна колекција може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од цврсти бои до ун�

Шемот за истегнување ткаени ткаенини и технологија за прицврстување се комбинираат за кул удобност...

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за

Чувајте го вашето момче целосно пријатно во оваа количка од урбана Република Поштенски преден дел со та

Телото на ова симпатично момче на момчето „Тато“ на тато е сигурно дека е омилен! Големини на новороден

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Што може да биде подобро од задоволувачки туш под висок притисок Оној што го испорачува протокот на кој

Scroll