Свеж
Зодани Дами Две Облека Обвиткан Вратот Џогер Постави Букви Печати Дуксери Fall Салон Поставува Спортски Кларет XL

Зодани Дами Две Облека Обвиткан Вратот Џогер Постави Букви Печати Дуксери Fall Салон Поставува Спортски Кларет XL

Присуството: Во магацинот
DEN 799.84

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Букви Печатење Боја : Виолетова Црвена, Армиска Зелена, Шарена Сина, Црвена Вино, Црна Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер,5% Спандексвистинска Линија : Еластична Должина На Половината : долга Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Јога, Теретана, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Пливање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Тимови се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Гардероба Главна Тренерка.2. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Еластичниот Дизајн На Печатење На Половината и Буквите Прави Да Изгледате Опуштено и Посебно во Толпата.3. Карактеристика : Женски Секојдневен Салон, Комплет Тренерки Со Долги Ракави, Комплет За Дуксери Со Висок Струк За Дами, Меки и Удобни.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.5. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Топс1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Жени Две Парчиња Облека, Долги Ракави, Спортски Џогер Сет. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа На Fall. Дизајн-Долги Ракави, Две Парчиња Облека, Еластична Тренерка За Половината, Врвови За Пуловер + Долги Панталони, Букви Печатат Секојдневни Дуксери, Лесни. Повод-Женските Дводелни Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Дневна Облека, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Мода Секојдневен Спорт Висок Струк Лабава Широка Нога Чипка До Панталони ве Молиме проверете Ја

Јивот Женски Пуловер Дуксер 2 Парчиња Облека Спортски Панталони Со Долги Ракави Спортски Џогер Салон За

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Добредојдовте на нашата веб страница! Ние нудиме широк спектар на шорцеви и за мажи и за жени, со различн

Женски Обични Лабави Спортски Спортски Панталони Панталони Со Ленти За Глуждот Градиент Руно Панталон�

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Харем Пантал

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте Во Нашата Продавница! Нашата продавница за облека е Меѓу�

Женски Печатење Дното Суичери Џебови Висок Половината Спортски Салата Атлетски Одговара Џогер Пантало

Женските Комплети Uorcsa 2 парче 0utfits Дневна Лабава Дами Мода Обичен Тенок Костум Во Еднобојна Костум Канце

Го имаме вашиот стил на спиење покриен со овие слатки Џогери За Спиење Хасбро Монопол! Изработени во лес

панталони за Суи за Жени Fall Зима Руно Врвка За Влечење Еластичен Струк Спортски Панталони Атлетска Јога

Дами Мода Повик Топла Печат Широк Нога Панталони Половината Панталони Жени Бизнис Повик Панталони плус

Големина : S колк : 104cm / 40.94" Половината : 66cm / 25.98" Должина : 101cm / 39.76" Големина : M Колк : 108cm / 42.52" Половината : 70cm

Женски Џебни Панталони За Панталони Печатени Удобни Тренинзи Со Висок Струк Обични Џогери Панталони...

2 Парчиња Облека За Жени / Долги блузи / пижами / комплети за вежбање / комплети за дуксери со тркалезе�

Тип : Женски Кадифени Тренерки Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренерки Постави Долги Рак�

Опис : Датум На Лансирање : 2020 / 12 / 01 Бренд Име : MAWCLOS Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени Же�

Ќе го добиете во рок од 512 дена ●Лесно Совпаѓање● нашите модни блузи добро се совпаѓаат со сите облеки ш

2 Парчиња Облека За Жени / Долги блузи / пижами / комплети за вежбање / комплети за дуксери со тркалезе�

Scroll