Свеж
Женски Врвови Хенли Еднобојна Хемиза Лабави Жени Летни Кошули Со Долги Ракави Сива 3XL

Женски Врвови Хенли Еднобојна Хемиза Лабави Жени Летни Кошули Со Долги Ракави Сива 3XL

Присуството: Во магацинот
DEN 331.04

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Хемиза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : Хенли-Шема : Цврста Боја. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 Биста : 92см/36,22" Ракав : 59см/23,23" Должина : 70см/27,56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37,80" Ракав : 60см/23,62" Должина : 71см/27,95" Големина : Л УС : 8 Биста : 100см/39,37" ракав : 61см/24.02" Должина : 72см/28.35" големина : Xl us : 10 биста : 104см/40.94" ракав : 62см/24.41" должина : 73см/28.74" Големина : xxl сад : 12 биста : 108см/42.52" ракав : 63СМ/24.80" должина : 74см/29.13" Големина : Xxxl САД : 14 биста : 112cm/44.09" Ракав : 64cm/25.20" должина : 75cm/29.53" ГОЛЕМИНА : xxxxl сад : 16 биста : 116cm/45.67" ракав : 65cm/25.59" должина : 76cm/29.92" големина : xxxxl сад : 18 биста : 120см/47.24" Ракав : 66см/25.98" Должина : 77см/30.31" летни врвови за жени. Хемиза Со долги Ракави со Цврст Дизајн на Хенли. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Патриот Специјален! ХИМИВЕЈСКА Кошула За Жени Патриот Печатење Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ра�

ЕЛФИНДЕА Блузи За Жени Кошули Кратки Ракави Обични Летни Обични Пресечени Табела : Големина : XS Биста : 106

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели Ови

Жените Секојдневен Цветни Печати Сплис Краток Ракав Маица Ремен V Вратот Блуза Лабава Врвот...

Maseенски мода лабава долга ракав за блуза за блузи за блузи Божиќни маици со врвови : 1 Тоа е направено од �

Мода Жена Каузална VВратот Цврста блуза краток Ракав Маица Летни Врвови1.Карактеристики : VВрат,Краток Р�

Женски Велигденски Врвови Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Преголеми Врвови Плисирани Врвови Врв�

Пријатно време и врвот на екипажот на Тру Зголемено основно, овој врв има опуштено вклопување, нерамном�

Прилика : Дневно, Канцелариски Пол : Женска Дебелина : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Зака

Жените Повик Животните Мрзливи Печати Лабава Блуза Краток Ракав Врвот Функција : 1 Модни женски врвови...

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Должина : 66cm / 25.98" Големина : L Биста

Maseенски мода од три четвртина ракав ретроврат Велигденски печатени лабави врвови блузи : 1 Феации : трка�

Совршен подарок за вашите пријатели,цимер и себе си Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој

Мода Жени Краток Ракав Цветни Печатени Ѕвонче Ракав Висока Ниска Макси Фустан ве Молиме проверете Ја Та

Scroll