Свеж
Единствени поволни цени памучна патент со перница за перници за перница од црна боја 20 72

Единствени поволни цени памучна патент со перница за перници за перница од црна боја 20 72

Присуството: Во магацинот
DEN 175.84

Направено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаење од 250 конец, уникатни поволни цени за перници за тело, нуди не само мека и удобна текстура, туку е исто така одлична за вашите перници. Ткаени ткаенини со висока густина, дизајн на затворање на патент. Овие капаци на перници за тело се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок и не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки доколку се користи за суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се спушти сушење на ниско ниво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и да оставите мала разлика во бојата, како резултат на мониторирањето на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени памук патент со перница за перница за перница од ткаенина : 100% памук. Земја на потекло : Увезен. 250 броење на нишки. Скриено затворање на патент. Достапни големини : 20 "x 48", 20 "x 54", 20 "x 60", 20 "x 72". Вклучува само 1 парчиња перница за каросерија само, перница не вклучува. Машина/рака што се пее.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нагласете ја вашата спална соба сет со овој комплет за перници со 2 парчиња Одликувајќи се со детални от�

Направено од 100% свила од црница од обете страни, уникатните поволни цени 19 мами од свилени перници имаат

Направени од 100% полиестерска сатенска ткаенина, овие уникатни поволни перничиња нудат не само мека и уд

Уживајте во супериорна мекост и удобност со памукот Martex Supima® Памук 700 на нишки Овие луксузни случаи со п�

Опис : Стандард : 20 "x 26 " +2 " / 51cm x 66cm + 5cmqueen : 20 " x 30 " + 2 " / 51 x 76cm + 5cmking : 20 "x 36 " + 2 " / 51 x 91cm + 5cmboudoir : 12 " x 16 " + 2 " / 31cm x 41cm

Изработено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаењето на броењето од 300 конец, уникатни поволни перници

Направено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаење од 250 конец, уникатни поволни цени за перници за тело,

Направено од сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура

Направено од 100% полиестер микрофибер, ткаенина со висока густина 1800 D, дизајн за затворање на патенти Ун�

Направено од сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура

Супер меки и долготрајни, хипоалергични четкани микрофиберперници за микрофибер нудат удобна околина �

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстур

Домашен автомобил кревет софа Декоративна буква перница за перници за перничиња Обвилување : 100% сосема

Уникатните поволни цени за свилени перници на свила се карактеризираат со 22 мама, броење на 600 конец, скр

Уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени не нудат само мека и удобна текстура, туку и �

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, перници за уникатни поволни цени нуди не сам�

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 конец, уникатни перници за поволни цени нуди не с�

Детали, сетот за перници на Нобл Лин, направен од алое вера, внесено двојно четкан микрофибер, беше дизај

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за карос�

Направено од 100% полиестер за микрофибер, оваа нејасна меки перници му помага на вашата лумбална перница

Шарени перници се направени од 100% микрофибер, така што нашите перници се прилично удобни, дишење и издрж

Комплетот за длабоки џебни кревети во Фиренца, има детален дизајн на сини и зелени цветни и дрвени елеме

Изработена од 100% висококвалитетна и издржлива ткаенина со кадифе од полистер, оваа уникатна договори з�

Направено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаење од 250 конец, уникатни поволни цени за перници за тело,

Наменето да го внесе луксузот на салонот во вашиот дом, 100% чиста свилена перница е олицетворение на без �

Меки и мазни, уникатните поговори со свилени перници се направени од 100% свила од обете страни, има 19 мами

Scroll