Свеж
Повлечете Лакови ЛЕНТА САМ Подарок Завиткајте Свадба Партија Божиќ Автомобил Декор Сина Органза

Повлечете Лакови ЛЕНТА САМ Подарок Завиткајте Свадба Партија Божиќ Автомобил Декор Сина Органза

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Спецификации : . Може да ги користите овие лак за клупа, ѕид за забави, обвивки за подароци, Новогодишни елки, свадба и врати. Едноставно повлечете ги двете тенки жици со полека и петелките ќе станат прекрасни лакови. Корисно за годишнина, роденден, забава, свадби итн. Тип : Повлечете Лакови. Материјал : Органза. Количина : 10 Парчиња. Карактеристики : Декорација, Убава, Лесна за Употреба. Големина : 5см х 79см/1.97 "х 31.10" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 10 х Повлечете Лакови може да ги користите овие лак за клупа, ѕид за забави, обвивки за подароци, Новогодишни елки, свадба и врати. Едноставно повлечете ги двете тенки жици со полека и петелките ќе станат прекрасни лакови. Корисно за годишнина, роденден, забава, свадби итн. Декорација, Убава, Лесна За Употреба Повлечете Лакови. Декорација, Убава, Лесна За Употреба Повлечете Лакови. Декорација, Убава, Лесна За Употреба Повлечете Лакови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haperе џем хартија и плик, релативно лента Француска сина сатенска лента со двојно лице, носи забавен изгл�

Свилен мека бела сатенска лента, 4 ширина 18 јарди металик метална сатенска лента кула вклучува 6 јарди с�

Геометриската лента со хартија од џем е совршен акцент на секој подарок, домашен декор или проект за зан

Taffy Stripe Grosgrain лента и лакови, бела со црвени ленти со ленти со врвни ленти со бели тафи со ленти и лакови с�

Апликација : Овие панделки се совршени за завиткување подароци, цветен аранжман, украси за колачи, проек

Џем Хартија Златна Проегирна Жична Лента ќе го подобри изгледот на вашиот завиткан подарок Со својата с

Офреј беше пионер во развојот на полиестерска лента и и денес произведува полиестерски ленти во мноштв�

Џем Хартија Портокалова Седло Бод Бруто Зрно Лента носи прскање на боја на секој предмет! Неговата свет�

Три мали сатенски координативни рози со бисерни центри и лисја од сатенска лента Овие се совршен додато

Одлична квалитетна лента е идеална за родендени, тушеви за бебиња, облека, пакување, употреба на невести

Црвена 3 / 8 ”Grosgrain лента со лента со црно бели тафини ленти занаетчиски, шијат и завиткани подароци со по�

Покажете ја вашата креативност со оваа лента за време на празникот Направено е од 85 проценти полиестер �

Џем Хартија И Плик Мрежа Лента е совршена опција да се издвоите меѓу другите Неговиот мрежен дизајн сиг�

Гросгрин Шеврон лента Од Нишка 2 1 / 4 " 5 ЈардиНеон Грин2 1 / 4 " широка шеврон гросгрин лента совршена за изра

Scroll